מה שקורה באמסטרדם, נשאר באמסטרדם? נו, מדאם. לפחות לא כשזה נוגע לדוגמנית הישראלית שביט ויזל, שחגגה את מסיבת הרווקות שלה - שבועות ספורים לפני שתעמוד תחת החופה, לצד כמה חברות טובות שהן במקרה דוגמניות בינלאומיות עסוקות אף הן. נניח, שלומית מלכה ולירז דרור המרגשות.הבוקר (שני), בשעה מוקדמת במיוחד, נחתו בארץ הקודש ויזל וחברותיה הקרובות שחזרו מכמה ימים של מסיבת רווקות סוערת בבירת הולנד האירופית. החופשה נטולת הטסטוסטרון היתה ללא גברים (גם לא חשפן לוהט?), חופים אקזוטיים או ביקיני קטנטן - אלא סוף שבוע ארוך של הילולת טיפוח בלתי פוסקת, רגע לפני שמיס ויזל אומרת ביוש לרווקות, ב"עיר הסטלנים".

 

A photo posted by lirazdror (@lirazdror) on 

A photo posted by lirazdror (@lirazdror) onהכלה לעתיד, שתינשא לבחיר ליבה בחג פורים בסוף החודש, סימנה וי על כמה ימים של פאן עם דנה גרוצקי ויערה בנבנישתי. בתכנית: מסיבות נחשקות, ארוחות במסעדות, שופינג של קבקבי עץ או צבעונים וטיול רגלי בכיכר דאם המרכזית. מהתמונות באמבט, אפשר לנחש שהן גם נהנו בקופי שופ אחת. או שתיים.

שלומית מלכה, אם תהיתם, שבה לארץ אחרי כחודש בניכר - שם בילתה עם הבויפרנד יהודה לוי והכלבה המשותפת של הזוג. אחרי עצירת ביניים כדי לחגוג כהלכה בהולנד, מלכה חזרה עם הבנות שלה כדי להעביר לפחות כמה שעות באזור החיוג 03. וולקאם, גירל.

 

A photo posted by Yaara Benbenishty (@yaara) on 

A photo posted by Yaara Benbenishty (@yaara) on 

A photo posted by Yaara Benbenishty (@yaara) on