מי ידע שגיל 26 הוא מיוחד כל כך, שמיס אסתי גינזבורג החליטה לציין אותו באחת מהחגיגות הנוצצות ביותר שנערכו בתקופה האחרונה בביצת הבידור המקומית? ימים ספורים אחרי שחגגה את התאריך המיוחד שלה בפרטיות עם בעלה, איש העסקים עדי קייזמן והבייבי רפאל, הדוגמנית הזוהרת החליטה להזמין כנראה את כל מי שעבדה איתו אי פעם בביצת הבידור, למסיבה נוצצת.


אחת הנשים היפות שידעה תעשיית הגלאם בישראל, הביאה דוגמניות, מנחים, מוזיקאים ואנשי טלוויזיה, וכמובן - שלל ביזנס וחברים של בעלה - אל בר תל אביבי מוכר, רק כדי שיאמרו לה מזל טוב באופן אישי. וכאשר אסתי קוראת לך, גם יעל גולדמן ורותם סלע, עברי לידר או ריטה (שלא מרבה להגיע לאירועים שכאלה) מתייצבים.


יפה לי 26? אסתי גינזבורג


עדי קייזמן ובתו


רותם סלע ויעל גולדמן לא נפרדות. נחשו מי חסר בתמונה?בין אלה שבחנו את גינזבורג במראה זוהר במסיבה הסגורה, היו שם הדוגמנית שיר אלמליח (בלבוש מלא!), שרון כידון עם בעלה, חברתה הטובה של הדוגמנית לי גרבנאו עם בעלה עומר דנקנר, המפיק מוטי רייף שהתחבק עם המעושרת לאה שנירר. מהופעה של אברהם טל שנערכה במקום, נהנו גם אפרת רייטן, אנשי יחסי הציבור רני והילה רהב, עינת ארליך ועוד שלל יפים, נכונים, אמיצים ונוצצים.


ריטה מכוסה היטב


למרבה הצער, גם שיר אלמליח


מוטי רייף ולאה שנירר חבוקים


עברי לידר מכבד


ה-BFF. לי גרבנאו ועומר דנקנר


הילה ורני רהב אופנתיים


סמס מגל גדות? רותם סלע עסוקה


עינת ארליך פגז מן העבר? חכו לתמונה הבאה של...


אפרת רייטן עם בעלה!