גל גדות עברה שבוע שלם של מסע קידום מכירות לסרט הקומיקס בכיכובה. אתמול (ראשון), המסע הגיע  לשיאו. למרות מזג האוויר הקפוא של ניו יורק, באולם רדיו סיטי שבלב העיר נערכה הפרמיירה העולמית הרשמית של סרט הקומיקס "באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק" - כשעל השטיח האדום, צעדה וונדר וומן הישראלית בשמלה קצרצרה, כאחת הכוכבות הראשיות של הסרט שבו היא מגלמת את אשת הפלא. 


למרות העיסוק האובססיבי בישראלית שעומדת לשרוף את הוליווד בתקופה האחרונה - נניח,  הראיונות שהעניקה גדות לאלן דג'נרס וג'ימי קימל - אי אפשר היה להירגע מההתרגשות שעוררה גדות, שהתהלכה על הרד קרפט בתפוח הגדול. זאת, לצדם של בן אפלק (באטמן החדש), הנרי קאביל (סופרמן), איימי אדאמס וג'סי אייזנברג. סביר להניח שגם היא עצמה לא הייתה מוכנה לחוות את ההתרגשות לבדה, לכן דאגה ללווי צמוד של בעלה, ירון ורסנו, שדאג לתמוך בה. בתה אלמה, למרבה הצער, נשארה בבית לצפות באמא מהטלוויזיה.

תראו אותה, נוצצת. גל גדות על הטיח האדום בניו יורק (Getty images)תראו אותה, נוצצת. גל גדות על הטיח האדום בניו יורק (Getty images)

החברים הכי טובים. בערך. גדות עם בן אפלק, הנרי קאביל ואיימי אדאמסהחברים הכי טובים. בערך. גדות עם בן אפלק, הנרי קאביל ואיימי אדאמס


למרות שמעריצי הקומיקס היו ספקנים כשגילו על ליהוקה של גדות לתפקיד (גיקים!), הוונדר וומן מראש העין דפקה הופעה בשמלת מיני לבנה ומחורזת של בית האופנה בלמיין, שהוכיחה שהיא הכי בנויה להיות כוכבת הוליוודית אמיתית ונמצאת במקום הנכון. בדיוק שם,  על השטיח האדום לצד הכוכבים הגדולים בהוליווד ובין דפי צהובוני הבידור השונים ברחבי העולם, שדואגים לבדוק מה קורה איתה בכל רגע נתון. כוכבת נולדה, מע-כ-ש-י-ו.

בנות ונהנות. אדאמס עם גדותבנות ונהנות. אדאמס עם גדות


סטארית ישראלית! גדות עם צוות הסרט "באטמן נגד סופרמן"סטארית ישראלית! גדות עם צוות הסרט "באטמן נגד סופרמן"


ככה גל גדות נראתה יום קודם לכן, בפרמיירת הסרט במקסיקו סיטי:

 

A photo posted by Gal Gadot (@gal_gadot) on