עוד יום, עוד כתבה על גל גדות שזוכה לאחרונה להגיע לכותרות בכל רחבי העולם - עם עלייתו של להיט הקומיקס הקולנועי החדש "באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק". בעוד שאמש (שלישי), כמה ברי מזל ישראלים זכו לצפות בסרט ההוליוודי הענק בהשתתפותה של וונדר וומן הישראלית, גדות כמובן, בארץ הקודש - השחקנית הישראלית בכלל צעדה על השטיח האדום בבכורה הבריטית ללהיט האקשן המדובר.


בן אפלק ההוליוודי, איימי אדאמס, מי? אפילו הנרי "סופרמן" קאביל, אנגלי גאה בעצמו, לא זכה לכמויות תשומת הלב שקיבלה גדות - שפסעה על השטיח האדום במרכז לונדון בשמלה אדומה מרגשת של בית האופנה פראדה. זה כנראה המחשוף, סליחה, החיוך השובב שלה, שהלהיב את הצלמים הרבים ואלפי המעריצים שהגיעו לאולם שבכיכר לסטר.

כובשת, עם המחשוף! גל גדות (צילום: Getty images)כובשת, עם המחשוף! גל גדות (צילום: Getty images)

מי שמביט בה מאחור... רואה כוכבת!מי שמביט בה מאחור... רואה כוכבת!


יומיים אחרי הבכורה הניו יורקית של הסרט (שנערכה אחרי שידור שלל ראיונות של גדות בתכניות אירוח אמריקניות), הכוכבת הישראלית בחרה תלבושת עוצרת נשימה, שהלהיבה גם את התקשורת בבריטניה. בעוד שהעיתון דיילי מייל כתב שגדות "לקחה סיכון שהשמלה האדומה תבלע בצבע השטיח, אבל אי אפשר היה להתעלם מכמות הראשים שסובבה", היו שטענו שגנבה את ההצגה לאפלק, זוכה אוסקר ואחד השחקנים המדוברים בעולם.

הכוכבת ההוליוודית-ישראלית הטרייה, סוקרה בערך כל כלי תקשורת ובידור בינלאומי, בזכות הופעתה הכובשת. כך שעם ביקורות חיוביות וסרט שמבוסס כולו על דמותה ויעלה בהמשך השנה, אתם יכולים להיות בטוחים שזה לא יסתיים בקרוב כך שגל מראש העין, תמשיך לנסוק ולכבוש פסגות בתעשיית הבידור הגלובלית. פלא!

גם הוא הגיע... בן אפלקגם הוא הגיע... בן אפלק


לאבלי, סופרמן, לאבלי! הנרי קאביללאבלי, סופרמן, לאבלי! הנרי קאביל


איימי אדאמס בכחול רויאל!איימי אדאמס בכחול רויאל!


ועוד אחת מקדימה... גל גדות על השטיחועוד אחת מקדימה... גל גדות על השטיח