וואו, שיגעון, מתברר שגם אחרי המון שנות זוגיות (פלוס שלושה ילדים), יעל בר זוהר עדיין לא יכולה בלי בעלה האוהב, גיא זוארץ. רגע אחרי שמחאה לו כפיים בהתלהבות כשעלה להשתחוות הבמה אמש (רביעי) - בסיום בכורת המחזמר "מרי לו 2016", בדיוק אותו השואו שאיחד בין השניים לפני כ-14 שנים והוביל לחתונה ומשם משפחה נוצצת - מרי לו בר זוהר רצה לנשק ולחבק את אהובה מאחורי הקלעים. כמו בסרטים, כן?


בר זוהר, שהיתה אמורה להשתתף גם בחידוש של המחזמר המבוסס על שיריו של צביקה פיק, אך לבסוף נאלצה לוותר על התענוג, פרגנה לבעלה (שהפך לבן הזוג שלה כשהופיעו יחד על הבמה) - שמגלם בחידוש את האמרגן הסליזי. אבל לא רק לו, כי בסיום הבכורה שהתקיימה בהיכל התרבות תל אביב, חיבקה בחום גם את מי שמגלמת את הדמות הראשית שיעל עצמה שיחקה, שיר מורנו.

מאמי, אין מדינה לאהבה. יעל בר זוהר עם גיא זוארץ (צילום: ניר פקין)מאמי, אין מדינה לאהבה. יעל בר זוהר עם גיא זוארץ (צילום: ניר פקין)

בין האצבעותבין האצבעות


מרי לי ומרי לו. בר זוהר עם שיר מורנומרי לי ומרי לו. בר זוהר עם שיר מורנו


מי שלא רוקד עומד. מורנו עם צביקה ודניאלה פיקמי שלא רוקד עומד. מורנו עם צביקה ודניאלה פיק


אם כבר כוכבת הנוער הבלונדינית, היא רק חזרה מחופשת ירח דבש רומנטית כדי להופיע מול הקהל - כשבין השורות ישב גם בעלה אורן מאור, שהעניק לה זר פרחים בסיום ההצגה. בסדר, גם הדיווה צביקה פיק, אבא טרי לבייבי ניל, זכה לכמה זרים כשעלה על הבמה בסיום ההופעה כדי להשתחוות יחד עם הצוות. רק אחר כך, התפנה להצטלם עם כל החברים.

מעלה מעלה. פיק וזוארץמעלה מעלה. פיק וזוארץ


דם חם. בר זוהר עם מאיה בוסקילהדם חם. בר זוהר עם מאיה בוסקילה

מה עכשיו? ישראל אטיאס סבנטיז!מה עכשיו? ישראל אטיאס סבנטיז!


בין המשתתפים שהתרגשו להופיע על שיריו של המאסטרו בלבוש סבנטיז צמוד ורקדנים אוטומטיים, בבכורה שנערכה בשיתוף "אמריקן אקספרס" שהעניקה הטבות ללקוחותיה, היו גם אסף הרץ בתפקיד הראשי לצדה של מורנו, טום באום שהתאהב על הבמה, הילה סעדה וגאלה קוגן, ישראל אטיאס החתיך שגנב את ההצגה ומאיה בוסקילה - שהפגינה לא רק ביצועים מרגשים אלא גם מחשופים עמוקים. מאוד. מזל שמושיק גלאמין, דניאלה פיק, עומר דרור, אוולין הגואל ואמירה בוזגלו ישבו בקהל כדי לראות ולהאמין.

גבריאל? אסף הרץגבריאל? אסף הרץ


מסיבת יום שישי! עומר דרור חובב בוסקילהמסיבת יום שישי! עומר דרור חובב בוסקילה


דיווה	. טום באוםדיווה . טום באום


הגיע לפרגן לחברים! מושיק גלאמיןהגיע לפרגן לחברים! מושיק גלאמין


אלה סינדרלה? גאלה קוגן "מיוחדת"אלה סינדרלה? גאלה קוגן "מיוחדת"


שיר הפרחה‏. אלכסה דול עם רז זלצרמןשיר הפרחה‏. אלכסה דול עם רז זלצרמן


פרפרה. הילה סעדה עם קוגןפרפרה. הילה סעדה עם קוגן


אהבה בסוף הקיץ. אטיאס עם ארוסתו נעמיאהבה בסוף הקיץ. אטיאס עם ארוסתו נעמי


לגור איתו‏. אמירה בוזגלולגור איתו‏. אמירה בוזגלו


כמו כן, התמונה הכי טובה שתראו היום! צוות "מרי לו 2016"כמו כן, התמונה הכי טובה שתראו היום! צוות "מרי לו 2016"