שמעתם שהדוגמנית בדימוס, נטלי עטיה, מאורסת למיליארדר? אה, עוד לא הבנתם את זה, כי מבט אחד בטבעת הנוצצת שמונחת על אצבע ידה הענוגה של עטיה, זו שקבלה שמחה ובששון מבן הזוג האנגלי שלה בחודשים האחרונים, מארק שימל - יכולה להוציא לכם את העיניים. אאוץ', זה זוהר, סליחה, מסנוור.


עטיה, אמנם לא הגיעה עם בעלה לעתיד (עליו קראתם לראשונה ממש כאן) להשקת בוטיק הבישום "אינדיבידואל קבינט דה פרפיום" אמש (שלישי), בשכונת נווה צדק הציורית בלב תל אביב, אבל לא נתנה לאיש לפספס את העובדה שהיא כלה בפוטנציה. הנה היא בשמלה לבנה, הנה הטבעת המרגשת שפשוט לא יכלה לסרב לה, הנה עטיה מאורסת בשלישית - וכנראה בקרוב גם נשואה בפעם השנייה. אל תשאלו.

מרוגשת. נטלי עטיה כלה והילולה (צילום: אביב חופי)מרוגשת. נטלי עטיה כלה והילולה (צילום: אביב חופי)

וגם קרוב יותר. כמה קארט? הטבעת של עטיהוגם קרוב יותר. כמה קארט? הטבעת של עטיה


בין אלה שהסתנוורו מהבלינג של עטיה באירוע הריחני, היו גם ציפי רפאלי עם ה-BFF  לאה שנירר, עינת ארליך ושלל יפים ויפות אחרים. אבל היו אלה רמי קלינשטיין ואשתו אלכס אילן, שלגמו ג׳ין בומביי ספייר ומשכו את רוב תשומת הלב שלא הופנתה לטבעת מסוימת. הרי רק לפני כשבעה חודשים אילן הביאה לעולם אחות לבנם המשותף תיאו - כך שמאז הלידה אלכס הסתגרה בביתה והקדישה את כל כולה לאימהות. 

כלומר, עד שהחליטה לקחת ברייק מהטיטולים והבקבוקים, כשהגיעה עם בעלה המזמר (קרן פלס לא הרגישה לבד?) לאירוע ההשקה -  שם השיקה  לוק  אדמוני חדש. הולם אותה? בטח שיותר מהאוברול הזה!

רמי קלינשטיין ואלכס אילן. מי אמר בילוי לא קיבל?רמי קלינשטיין ואלכס אילן. מי אמר בילוי לא קיבל?


טוב, מישהו השתכר מניחוחות הבושם . רמי קלינשטייןטוב, מישהו השתכר מניחוחות הבושם . רמי קלינשטיין