תניה גרבר מנצלת היטב את רגעי התהילה שלהם היא זוכה, מאז שיצאה מבית "האח הגדול". אמש (שני) אמנם נערכה "מסיבת הניצחון" שערכו מעריציו של ארוסה המפורסם מהבית, שי חי, אבל עוד לפני הצליחה לדחוס כמה רגעים של בלינג על השטיח האדום  - באירוע מתועד היטב. החיים טובים? כי באיוונט היא לא צעדה מול הצלמים יחד עם בחיר לבה ולא עם ידיד מהריאליטי, אלא דווקא עם בחור מסתורי ומסוקס, נאה בהחלט, שנראה מאוד צמוד אליה.


מוכנים לכל האמת של גרבר בפנים? אז לא מדובר באחיה של תניה ולא מאהב חדש (כי היא הכי אוהבת לאוהב את הגבר שלה!), אפילו לא בסוכן צמוד או בן דוד רחוק, אלא בחבר מאוד קרוב בשם אורן. העובדה שהבחור ששי חי מכיר היטב, נעים למראה, רק מוסיפה לתניה נקודות זכות על טעם טוב. תני, אם רואים 6:6 אז גם החברים שלך אטרקטיביים, תביאי אותם יותר!

כן, אתם רואים טוב. זו תניה גרבר עם אורן (צילום: רפי דלויה)כן, אתם רואים טוב. זו תניה גרבר עם אורן (צילום: רפי דלויה)

אלה עפר שכטר ועדי הימלבלוי. רק ידידיםאלה עפר שכטר ועדי הימלבלוי. רק ידידים


ומה עם מירי מסיקה? אה, היא מחוברת לישי גולןומה עם מירי מסיקה? אה, היא מחוברת לישי גולן


גרבר והאורן שלה, הפציעו בהשקת מוזיאון האופטיקה למשקפיים ותרבות חזותית של רשת "אופטיקנה". בין עדשה לעדשה (פלוס מתנה אופנתית שקיבלה במקום), יוצאת הריאליטי יכלה לבחון מקרוב עם את החברים הטובים, הקונדסון עפר שכטר ועדי הימלבלוי הבלונדינית, שהשתעשעו עם מכשיר בדקת הראייה. 

איתם, נהנו באירוע שנערך במתחם שרונה בתל אביב גם הזמרת מירי מסיקה (משקפיים ורודים) שנראתה קרובה לשחקן ישי גולן (משקפת לילה) והמחובר ניר פרידמן (משקפיים מהניינטיז). באגף הקולינרי בילו אייל שני וישראל אהרוני, שפים ממושקפים, שזקוקים לעדשה כשהם גוהרים על הכיריים. דילשס.
 
שיגעון! צביקה פיק נוצץשיגעון! צביקה פיק נוצץ


אהרוני ממושקף כתמידאהרוני ממושקף כתמיד


אייל שני בעדשות שאינן בצבע עגבנייהאייל שני בעדשות שאינן בצבע עגבנייה


שכטר בוחן את עצמו במראה המלומדשכטר בוחן את עצמו במראה המלומד


קונדסון. עפר שכטר משחק במשקפייםקונדסון. עפר שכטר משחק במשקפיים