כשמזמינים אתכם לסרט בשם "ילד טוב ירושלים", אתם כנראה מצפים לראות כמה אנשים מכובדים ארוזים בחליפות מעוצבות או במדי נזירות - לא? אבל אז, נערכת הקרנת הבכורה שכוללת את הכוכבת הראשית מלי לוי עם בטן של הריון מתקדם בשמלת תחרה סמי-שקופה, את גיבור הסרט עמוס תמם ששכח לכפתר את החולצה המעומלנת לפני שפסע אל השטיח האדום, או את המוזמנת המכובדת מיקי חיימוביץ', בשמלה שהדגישה רגליים בנעלי עקב. מרגש!


נדמה שאפילו עובדי מתחם סינמה סיטי שבגלילות, שם נערכה אמש (ראשון) הקרנת הקומדיה החדשה בכיכובם של תמם, לוי ומיטל גל-סוויסה, לא ציפו לכל כך הרבה עור חשוף מול הפלאשים. העובדה שעמוס נראה כמו "קזבלן" גרסת 2016 או שמלי דוהרת על סקס אפיל כשהיא בהריון מתקדם, מעידה על טוב טעם? תחליטו אתם.

מחשוף עמוק! ציון ברוך מפרגן לעמוס תמם (צילום: רפי דלויה)מחשוף עמוק! ציון ברוך מפרגן לעמוס תמם (צילום: רפי דלויה)


כבוד? יש! תמם על שטיח האדוםכבוד? יש! תמם על שטיח האדום


ואז הגיעה מלי. לוי עם שמעון גרשוןואז הגיעה מלי. לוי עם שמעון גרשון


בסדר, אז לוי לא משתייכת לז'אנר ההריוניות הדקיקות על שם גדות-סלע-רודינה. השחקנית שנמצאת בשליש האחרון להריונה, ובקרוב תגיע לחדר הלידה שם תצרף צאצא שלישי למשפחה, הולכת ומתרחבת . רגע לפני, לוי החליטה להפציע בבכורה לצד בעלה, כדורגלן העבר שמעון גרשון, כשהיא חושפת טפח (באמצעות תחרה) ומסתירה טפחיים.

את הבטן של שלוי, בחנו מקרוב גם במאי הסרט רועי פלורנטין, כמו גם חבריו הטובים של תמם אסי ישראלוף וציון ברוך (שמשתף גם הוא בסרט), שלומי שבת שהתלהב למראה הבטן המתעגלת, חיים אתגר, חיימוביץ' בשמלה אדומה ואחרים. פאן? לילדים רעים. 

תראו איך שלומי שבת שמח מהבטן של לוי!תראו איך שלומי שבת שמח מהבטן של לוי!


"היתה לה בטן כזאת גדולה""היתה לה בטן כזאת גדולה"


ואז הגיעה מיקי חיימוביץ', בשמלה אדומהואז הגיעה מיקי חיימוביץ', בשמלה אדומה


פוקסי ליידי! חיימוביץ'פוקסי ליידי! חיימוביץ'


זוגי זוג. מיטל גל עם בעלהזוגי זוג. מיטל גל עם בעלה


חיים אתגר חש זולנדרחיים אתגר חש זולנדר


איפה שלום? תמם עם ברוך ואסי ישראלוףאיפה שלום? תמם עם ברוך ואסי ישראלוף


ילדים רעים. צוות הסרט "ילד טוב ירושלים"ילדים רעים. צוות הסרט "ילד טוב ירושלים"