אז איך ציינתם את החג הלאומי שלכם? כי בערב חג העצמאות האחרון, יש כאלה שהחליטו ללבוש שמלה, חולצה או מכנסיים בצבעי הדגל הישראלי, בעוד שאחרים התכסו דווקא בספריי שלג מלכלך - אבל מתברר שהיתה מסיבה אחת נוצצת במיוחד, שבה האקססורי החם ביותר היה דווקא בטן הריון מרגשת. לפחות אם תבחנו מלכות יופי לשעבר כמו סיון קליין, יעל נזרי (רגע לפני לידה) או את יוצאת הריאליטי מרינה קבישר, נשים יפות לכל הדעות (בעלות תארים רשמיים מטעם הביצה המקומית, כולל הישבן של מרינה!), שהגיעו לצפות בזיקוקים פלוס התוספת שתופסת ברחמן.


הזמן: ערב יום העצמאות. האיוונט: הפקת החג של חברת הנדל"ן קנדה-ישראל, שנערכה ב מתחם "אלקו" שברמת השרון. המוזמנים: תערובת של יוצאי ריאליטי, אנשי עסקים, אנשי בידור, דוגמניות לצד ספורטאים וכמובן, וואנאביז. אי אפשר בלי. התוצאה: הילולת ענק כחול-לבן, כולל כמה הריונות מתוקשרים, שילובים משונים ואבא של בר רפאלי ש(שוב) הסתחבק עם החבר-הכי-טוב-לשעבר-של-הבת. מה? בדיוק!

רואים שהיא סוחבת? סיון קליין (צילום: פזית חופי)רואים שהיא סוחבת? סיון קליין (צילום: פזית חופי)

לא רואים! מרינה קבישרלא רואים! מרינה קבישר

עוד רגע הורים לשלישייה. יעל נזרי עם טדי שגיאעוד רגע הורים לשלישייה. יעל נזרי עם טדי שגיא


מי בילה בהילולה? קחו אוויר כי בין השאר, היו שם נשים מדוברות כמו אירית רחמים עם עמוס לוזון ושסע עמוק בשמלה הצרה שלבשה, פנינה רוזנבלום שהגיעה עם פרחים על ראשה, שי מיקה יפרח בתלבושת ראויה לאירוע, הרווקה הטרייה דפנה שחר, דוגמנית העבר מיכאלה ברקו, שרון איילון והזוכה האולימפית יעל ארד. יס, גירלללל.

כמה פאן להם? אירית רחמים והשמלה המרגשת עם החברכמה פאן להם? אירית רחמים והשמלה המרגשת עם החבר

פרחונית. פנינה רוזנבלום ובעלהפרחונית. פנינה רוזנבלום ובעלה

הורידה את ממוצע הגילאים באיוונט. שי מיקה יפרחהורידה את ממוצע הגילאים באיוונט. שי מיקה יפרח

צועדת בראש. גילי וארז טלצועדת בראש. גילי וארז טל


אבל היי, אף מסיבה לא מספקת ללא מעט טסטוסטרון, כך שמזל שאל האירוע הגיעו שלישיית "מה קשור" - כולל אסי ישראלוף, שלום מיכאלשווילי וציון ברוך שנתנו שואו, שבחן חברם הטוב עמוס תמם (יחד עם אשתו טל נרובאי) שהגיע ישירות מהנחיית טקס הדלקת המשואות בהר הרצל. איתם בילו גם הכדורסלן גל מקל וארוסתו, ארז טל שהגיע עם אשתו, הכדורגלן יוסי בניון ואנשי יחסי הציבור רני והילה רהב. פאן? הכי!
 
קשר דם. שלישיית מה קשורקשר דם. שלישיית מה קשור

מר מנחה הטקס. עמוס תמם עם טל נרובאימר מנחה הטקס. עמוס תמם עם טל נרובאי

ברצינות? רפי רפאלי מתחכך ב"אקס חבר של", נדב שצרברצינות? רפי רפאלי מתחכך ב"אקס חבר של", נדב שצר

גולסטאר. יוסי בניון ואשתוגולסטאר. יוסי בניון ואשתו

גל מקל וארוסתו מפזרים חיוכיםגל מקל וארוסתו מפזרים חיוכים

שיק ציוני. רני והילה רהבשיק ציוני. רני והילה רהב

בהופעת אורח, יונתן בן ארציבהופעת אורח, יונתן בן ארצי