ליידיז, כמה מכן היו מתחלפות ברגע עם גלית גוטמן? ג'נטלמן, כמה מכם היו שמחים לצאת איתה לדרינק? כי מתברר שלא משנה כמה את גבוהה, בלונדינית, אהובה על ידי המצלמות, נוצצת כמו תכשיט או נחשקת - תמיד תהיה מישהי שתגרום גם לך להביט בה בתדהמה מהולה בקנאה. כן, גם לגוטמן.
 
הבלונדינית, הגיעה אמש (שלישי) לרמת אביב כדי לבקר לבלות בתערוכת התכשיטים "GOLD Art Exhibition" - שהגיעה לישראל כחלק מחגיגות 70 השנים לרשת ה. שטרן - שם פגשה נשים יפות ומפורסמות אחרות. אז לא, לא יעל גולדמן, הפרודה הטרייה שיר אלמליח (בעוד לוק אלגנטי בחסות הסטייליסטית הצמודה), ירדן הראל או מלכת היופי במיל' שביט ויזל, הן אלה שגרמו לה להרגיש נחשקת פחות. אבל אז יפהפייה מקומית אחרת הגיעה למקום...

מצד אחד, גלית גוטמן מסתחבקת עם יעל גולדמן (צילום: אביב חופי ואלירן אביטל)מצד אחד, גלית גוטמן מסתחבקת עם יעל גולדמן (צילום: אביב חופי ואלירן אביטל)
מצד שני, היא מדגמנת חיוכים עם בר רפאלימצד שני, היא מדגמנת חיוכים עם בר רפאלי


נו, ברור לכם שמדובר בטופ מודל בר רפאלי, שלא משנה כמה הריונית היא (בחודש השביעי, אם תהיתם), תמיד נראית כמו גולדן גירל. גוטמן, פשוט היתה אמיצה מספיק כדי להודות שרק לצדה של מיס רפאלי באירוע, היא מרגישה יפה קצת פחות. גלית, הכנות שלך היא מה שהופך אותך למהממת מבפנים החוצה!

מהפנטת. שיר אלמליחמהפנטת. שיר אלמליח
אוהבת את הנזם! לירז צ'רכיאוהבת את הנזם! לירז צ'רכי
בנות ונהנות. ירדן הראל עם החברותבנות ונהנות. ירדן הראל עם החברות
בשמלת ערב. לאה שניררבשמלת ערב. לאה שנירר


מלבד היפהפיות, בין שלל האורחים באירוע הבלינג של ה. שטרן, היו גם הריוניות כמו מרינה קבישר או מור סילבר (עם בן בבטן, שהגיעה יחד עם בעלה), המעושרת לאה שנירר, יוליה פלוטקין, רונית יודקביץ' והשחקנית לירז צ'רכי. בגזרת הגברים? רק המחובר תומר ירוחם שהגיע לתערוכה כדי לבחון מקרוב. לא את התכשיטים במקום, אלא כמה נשים מעוררות!

יפה בכל גיל. רונית יודקביץ'יפה בכל גיל. רונית יודקביץ'

בבטן יש לה בן. מור סילבר ובעלהבבטן יש לה בן. מור סילבר ובעלה

מגיעה לאירועים. שרי גבעתימגיעה לאירועים. שרי גבעתי

שביט ויזל מנצנצתשביט ויזל מנצנצת

לא הגיע בחליפה. תומר ירוחםלא הגיע בחליפה. תומר ירוחם

פאן לה. ירדן הראלפאן לה. ירדן הראל