זוכרים כשבסיום עונת "האח הגדול" האחרונה, שי מיקה יפרחיצאה מהבית המצולם כמנצחת - כולל הטייטל המרגש, דירה חדשה והמון עוקבים חדשים באינסטגרם? אבל רגע, זה עדיין לא הופך אותה למלכת ישראל. כלומר, אלא אם מישהו יוכל להסביר מה חשבה לעצמה זוכת הריאליטי הבלונדינית, כשהגיעה לאירוע אופנתי בשמלה מלכותית בוהקת וכתר נוצץ לראשה. מלכה, אבל של צומי!


קווין יפרח (או פרינסס, מה שתרצו), בילתה אמש (שני) במוזיאון תל אביב לאמנות - שכנראה לא זכה לאכלס ריכוז כל כך גבוה של יוצאי ריאליטי שונים בערב אחד, כמו אלה שנכחו בהשקת קולקציית Castro T-Art": דוד טרטקובר". כך שבאירוע של קסטרו והאמן חתן פרס ישראל דוד טרטקובר, רצים למיליון פגשו שורדים במיל', שהתחככו בדוגמנים או מגישים על המסך, שנהנו ממייצגי האמנות, סליחה, מאורות הפלאשים.

אני מלכה! שי מיקה יפרח (צילום: רפי דלויה)אני מלכה! שי מיקה יפרח (צילום: רפי דלויה)
היא קצת פחות? לירון רביבוהיא קצת פחות? לירון רביבו

היפה והחנון. עומר דרור עם נטע אלחמיסטרהיפה והחנון. עומר דרור עם נטע אלחמיסטר


מי למשל? כוכבי העונה הנוכחית של "המירוץ למיליון" יעל ויוסיאל, לי וטל, עמית ורז, אביב וציון או הגיסות נעמי וחן, נהנו באירוע ההשקה הראשון שלהם. כוכבי המסך הטריים, פגשו את לירון רביבו שעד לא מזמן כיכבה על המסך ב"הישרדות", אבל כעת מדגמנת עבור רשת האופנה המקומית לצד עומר דרור, לירז דרור, כוכבת הרשת נטע אלחמיסטר והפרודה הטרייה של לי בירן - דר זוזבסקי, שפיזרה חיוכים מאולצים לאורחים.

פאן בהשקות? כוכבי "המירוץ למיליון 5"פאן בהשקות? כוכבי "המירוץ למיליון 5"

יעל, יוסאל, השקאליעל, יוסאל, השקאל

מחייכת, בערך. דר זוזובסקימחייכת, בערך. דר זוזובסקי


בין שלל הפרצופים מתכניות המציאות, נהנו מקולטורה במוזיאון גם לירון ויצמן וחיים אתגר, שירלי בוגנים ולי לוי (שרגע אחרי הצילום המשיכו לאירוע אחר), כוכבת הנוער במיל' דון לני גבאי שדסקסה עם נועה וולמן. על תקן המפתיעה של הערב: העיתונאית דנה ויס. בכל זאת, איכות על חולצה.

בשמלה אדומה, לירון ויצמןבשמלה אדומה, לירון ויצמן

זוג או פרט. דון לני גבאי ונועה וולמןזוג או פרט. דון לני גבאי ונועה וולמן

דנה ויס איכותיתדנה ויס איכותית

גם חיים אתגר הגיע להתרשםגם חיים אתגר הגיע להתרשם

חשיבותה של רצינות. עומר עם לירז דרורחשיבותה של רצינות. עומר עם לירז דרור

לא, פיטר רוט לא לובש YSLלא, פיטר רוט לא לובש YSL