יש כמה אנשי תעשיית בידור מקומיים שנהנים ללכת לאירוע השקה מתוקשר, בעוד שאחרים אפילו מצליחים לדחוס שתי פעמים נפרדות של שיזוף מול הפלאשים באותו הערב. אבל לאה שנירר וציפי רפאלי? נדמה שאמש (שלישי) הן לא פספסו אפילו צלם פפראצי מקומי אחד, כי הגיעו לא לאיוונט נעים, אפילו לא לשניים, אלא לשלושה אירועים נוצצים נפרדים. מזל שכולם התרחשו באותו האזור!


המעושרת פלוס חברתה הטובה (שהיא "האמא המוכרת של" מן הסתם), נצפו אמש מבלות גם בבכורת מחזמר, גם בפתיחת חנות בגדים ולסיום סיומת? באירוע השקה של אופנת "סגל" ועמותת "לא לאלימות" - לפרויקט הצילומים "לא לאלימות נגד נשים". תודה לאל שיש 24 שעות ביממה, אחרת רפאלי את שנירר (יחד עם בעלה, צחי שנירר) לא היו יכולות לבחון יחד נשים מובילות דעת קהל בחליפות גברים כחלק מקמפיין להעלאת המודעות הציבורית לנושא.

לא שנירר אוהבת מצלמות? ברור! (צילום: צ'ינו פפראצי ועופר חן)לא שנירר אוהבת מצלמות? ברור! (צילום: צ'ינו פפראצי ועופר חן)
וכעת גם הגברת ציפי רפאלי...וכעת גם הגברת ציפי רפאלי...

כולל תמונה בפרופיל...כולל תמונה בפרופיל...


בחנתם את התמונות? בטח שמתם לב שאחרי שנים בהן נמנעה מאמא רפאלי להצטלם מול עדשות הפפראצי, הגברת לוין שעברה מהפך דרמטי נהנית לחייך מול עדשות המצלמות. ועוד איך נהנית!

מלבד צמד הבסטיות, אל השקת התערוכה עם המסר החשוב שנערכה במסעדת "קיוטו" שבהרצליה, הגיעו גם זוג ההורים הטריים עודד פז ואושר סלים (בגזרה שלא הותירה כל זכר להריון שהיה), הדוגמנית רווית אסף ושירז טל, דניאלה פיק, והשורדת במיל' ג'ני צרוואני עם בעלה רוני מאנה ואחרים. גאלם.

שורדים גם באירועים. ג'ני צ'ארווני ורוני מאנהשורדים גם באירועים. ג'ני צ'ארווני ורוני מאנה

דרמטית בשחור. שירז טלדרמטית בשחור. שירז טל

כמה אהבה. עודד פז ואושר סליםכמה אהבה. עודד פז ואושר סלים

איפה שרונה? דניאלה פיקאיפה שרונה? דניאלה פיק