עוד לא עבר חודש מאז שהזמיר משה פרץ, הפך מאבא לבייבי גירל מיכאלה - לאב לשלישייה, כשקיבל לעולם את צמד הבנים שילדה אשתו ירדן, גיא ונועם. אבל נראה שחיי המשפחה בעיר הולדתו הצפונית טבריה, שכוללים המון לילות ללא שינה, החלפת טיטולים ובילוי בין סניפים של טיפת חלב, לא מונעים ממנו לבלות בכמה מהרגעים שבהם הוא לא בבית. הנה, תראו אותו יוצא להשקה.
 
פרץ המטופח, נהנה אמש (שני) בפעם הראשונה באירוע מתוקשר ללא התוספת החדשה למשפחתו, כשהגיע לזלול בפתיחת מסעדה תל אביבית חדשה. אל האיוונט (אליו הגיע עם הנהג הפרטי שמנייד אותו בשבועות האחרונים), סחב איתו את הזמרת הצעירה אגם בוחבוט, שהצטרפה אליו אחרי האוכל להופעה במועדון בעיר הגדולה בטרם חזר לצפון, אבל עוד לפניכן דאג לחייך מול הפלאשים בין ביס לביס. קצת שקט בזמן הסעודה, הא?

ערב חופשי, אילוסטרציה. משה פרץ (צילום: אלירן אביטל)ערב חופשי, אילוסטרציה. משה פרץ (צילום: אלירן אביטל)

נוכחת, כמובן. לי לוינוכחת, כמובן. לי לוי
בתיאבון, בנטות. דנה זרמון ואדל בספלובבתיאבון, בנטות. דנה זרמון ואדל בספלוב


אלה שיכלו לברך את הזמיר אישית כשהגיעו לבחון את מסעדת השף החדשה 'MeatKitchen', של השפים נדב נצר ואלעד לוי, היו גם הנשוי הטרי (והחתיך) ישראל אטיאס - שקיבל בעצמו איחולי "בקרוב אצלך" ממשה. הדוגמנית לי לוי, זוכת "האח הגדול" שי מיקה יפרח, האיט גירלז דנה זרמון ואדל בספלוב או יפתח קליין, דגמו את המנות אף הם. הכל לצד דור (אח של) רפאלי, צחי נוי (!), לירון רמתי או פגז מהעבר בשם יהודה סעדו (מה?). לבריאות, חברים.

הביא איתו את הבנים. יפתח קלייןהביא איתו את הבנים. יפתח קליין

הביא איתו את אגם. פרץ עם בוחבוטהביא איתו את אגם. פרץ עם בוחבוט

די, זה יהודה סעדו!די, זה יהודה סעדו!

שי מיקה יפרח אלגנטיתשי מיקה יפרח אלגנטית

אח שלו, סליחה, שלה. דור רפאליאח שלו, סליחה, שלה. דור רפאלי

לבריאות, זמיר. לירון רמתילבריאות, זמיר. לירון רמתי

לארד. ישראל אטיאסלארד. ישראל אטיאס