זוכרים איך קראתם כאן לראשונה על הפרידה המצערת של השף מושיק רוט מאשתו במשך כמעט שני עשורים, ואז גם על העבר של הגברת החדשה בחייו? כי כעת, המנטור מריאליטי הבישולים החליט שהקשר רציני מספיק כדי להשיק את בת הזוג הצעירה באופן רשמי. אמש (שני), הוא החליט לעשות זאת מול המצלמות, כאשר הגיע עם החברה שירן למסיבת יום הולדתה של כוכבת ריאליטי אחר לחלוטין.


אז זוכת "האח הגדול" שי מיקה יפרח, ממשיכה בחגיגות יום הולדתה ה-24 (רק בשמחות, נסיכה). אתמול, הזמינה את כל החברים מהריאליטי למתחם "לייט האוס" שבנמל תל אביב, לבשה שמלה שחורה סמי-שקופה והתייפייפה לכבוד המאורע. ואז הגיע מושיק רוט והחליט לחייך עם הדייט שלו מול העדשה. סופרייז.

שפנפנים ושפנפנות. מושיק רוט והחברה (צילום: אור גפןשפנפנים ושפנפנות. מושיק רוט והחברה (צילום: אור גפן
ילדת יום ההולדת. שי מיקה יפרחילדת יום ההולדת. שי מיקה יפרח
רועי בן נתן, מה אתה לוחש לה? יפרח עם עמרי בן נתן וקסניה טרנטולרועי בן נתן, מה אתה לוחש לה? יפרח עם עמרי בן נתן וקסניה טרנטול


מלבד השף המאוהב, אל האיוונט של יפרח הגיעו שלל חברים שבילו איתה בבית הסגור, בהם עמרי בן נתן וקסניה טרנטול, שהביאו איתם את התאום רועי בן נתן (שנראה קרוב מאוד ליפרח הצעירה). החברה המדגמנת מהריאליטי, ארבל קינן, הגיעה לצמודה לבן הזוג החדש שלה - דוגמן מתחיל בשם דניאל פרץ, בן 22 מרחובות, אבל ברחה מהצלם בכל פעם שניסה לתעד את השניים יחד. מאוהבת!

לא רוצה שתראו את החבר. ארבל קינן (צילום: אלברט למיאב)לא רוצה שתראו את החבר. ארבל קינן (צילום: אלברט למיאב)

דודו כהן מריםדודו כהן מרים


גם דודו כהן הגיע להרים כוסית לחיים יחד עם גיל אלמוג, אבל דווקא שי חי ותניה גרבר, שהפצירו בצופים להצביע לשי מיקה בגמר הריאליטי, נעדרו מהאיוונט. תהיתם מה קרה להזמנה שלהם? אז זהו, שהשניים אכן הוזמנו בחגיגיות למסיבה, אך נאלצו להיעדר מהאירוע בגלל תכניות שנקבעו מראש.

פאן להם. עמרי וקסניהפאן להם. עמרי וקסניה

מזל טובוש. שי מיקה יפרחמזל טובוש. שי מיקה יפרח