אם תבחנו את התמונות אחרונות באתר הרשמי של המלכה ביונסה, בהן היא מתועדת מבלה ברחבי הגלובוס במסגרת סיבוב ההופעות העולמי שלה, אתם עלולים להתבלבל ולחשוב שהיא הצטלמה ומאחוריה "מסך ירוק" - כזה שיוצר אפקטים ונופים עוצרי נשימה - כמו אלה שרואים על גלויה (זוכרים?). אבל לא, הבוטילישס לא התאמצה, היא פשוט יצאה מהמרפסת של הסוויטה היוקרתית בבית המלון שבו היא שוהה!

כשאת קווין בי, שרגילה לחיות את החיים הטובים ונוסעת להופיע בעיר האורות פריז, ברור שלא תתפשרי על מלון פשוט - גם אם את נחה בו במסגרת העבודה שלך. נראה שבי ובעלה ג'יי זי שמו מאחוריהם את פרשת הלימונים והפילגש בקי עם השיער הטוב, ארזו את הבייבי בלו אייבי והגיעו השבוע לבירת צרפת לטיול יוקרתי מלא ברומנטיקה (אה, וקצת ביזנס).אין כמו בקבוק יין טוב, במרפסת צנועה...בפריז (צילום: צילום מסך, אתר beyonce.com)אין כמו בקבוק יין טוב, במרפסת צנועה...בפריז (צילום: צילום מסך, אתר beyonce.com)

יש את החליפה הזאת גם לגברים? ביונסה והבת בלו אייבייש את החליפה הזאת גם לגברים? ביונסה והבת בלו אייבי

יום אחר בי, כל זה יהיה שלך!יום אחר בי, כל זה יהיה שלך!

Put her love on top?Put her love on top?


במשך שבוע שלם בילתה המשפחה בסוויטה המפוארת של מלון "שנגרי-לה" המפורסם, שנמצאת כמובן על גג הבניין. דירת הפאר אמנם בעלת חדר שינה אחד (מלבד הסלון העצום), אבל אל תדאגו, לא היה להם צפוף. הסוויטה המלכותית, מתפרסת על כמעט 274 מטר רבוע, לא כולל מרפסת ענקית של 80 מ"ר שצופה על בירת הקרואסונים - כולל המונומנט המפורסם ביותר של עיר האורות - מגדל אייפל.

כל התענוג הזה, אם תחפצו בלינה באותו החדר בביקור הבא בפריז, יעלה לכם רק 19 אלף דולר...ללילה אחד! בהצלחה.


עד שתגיעו לשם...גם פוסטר של הנוף הזה יספיק (צילום: צילום מסך, אתר shangri la paris.com)עד שתגיעו לשם...גם פוסטר של הנוף הזה יספיק (צילום: צילום מסך, אתר shangri la paris.com)

סלון וחדר אוכל צנוע...(צילום: צילום מסך, אתר shangri la paris.com)סלון וחדר אוכל צנוע...(צילום: צילום מסך, אתר shangri la paris.com)