מעריצים יקרים בעלי אמונות תפלות - אל תתעלפו, אז מה אם בר רפאלי, הטופ מודל הישראלית המפורסמת בעולם ילדה הערב (חמישי) בת בכורה בשם ליב עזרא. תופתעו לגלות שאת החדר עבור יורשת העצר, היא הכינה כבר שבועות ספורים לפני האירוע המרגש. איך TMI יודע? כי היא פרסמה את הצילומים באפליקציה!

נכון, יש כאלה שלא מפרסמים את דבר ההיריון עד סיום הבדיקות כאשר ההורים לעתיד בטוחים ש"הכל בסדר" (חמסה, חמסה), בעוד שאחרים לא מכניסים לביתם אף פריט שקשור לילד, עד ליום שבו הוא מגיח לעולם. אבל נראה שהטופ מודל לא התרגשה מאמונות טפלות או עין הרע במהלך ההיריון, כאשר כבר בתחילתו שיתפה בחוויות ההריון שלה, פרסמה את מקלון הבדיקה שבישרה על העובדה שהיא נושאת בייבי ברחמה, ואז גם שיתפה עם העולם צילום אולטרסאונד של הבייבי - כשהיתה בחודש החמישי להריונה.סטייל בהריון. בר רפאלי ( צילום: אלירן אביטל, אביב חופי)סטייל בהריון. בר רפאלי ( צילום: אלירן אביטל, אביב חופי)


במהלך חודש יולי, כמעט חודש לפני תאריך הלידה המשוער של הטופ מודל - חשפה רפאלי בפני העוקבים בסנאפצ'אט את סרטון שלבי ההכנה לחדר הילדים הנסיכותי של בתה הקטנה, בסופו הצופים יכלו לבחון בעצמם את התוצאה. כפי שתוכלו לראות, למרות שמדובר בבתם הראשונה של רפאלי ועדי עזרא, החדר לא מלא ברהיטים בצבע ורוד, חי קרן ופונפונים. תמיד בסטייל, כן?

למרבה ההפתעה, הצבעים שנבחרו לחדר התינוקות ניטרליים - שמנת, חום בהיר, אפור ובז'. האמא החדשה דאגה לאבזר את החדר בכל הדברים שהתינוקת תצטרך זמן רב מראש: החל משידת החתלה, דרך מיטת תינוק, מנורה בצורת כדור פורח, בובות פרווה רכות וספסל קטן - כדי שבעתיד תוכל לשבת עליו ולדפדף במגזינים. רק שתגדל בנחת!העיקר שהכל כבר מוכן (צילום: צילום מסך סנאפצ'אט)העיקר שהכל כבר מוכן (צילום: צילום מסך סנאפצ'אט)

קלטו...יש גם נגיעות של ורוד!קלטו...יש גם נגיעות של ורוד!

חיתולים ומוצצים כבר יש?חיתולים ומוצצים כבר יש?

המיטה המלכותית כבר מוצעת ומוכנההמיטה המלכותית כבר מוצעת ומוכנה

ועוד אחת. החדר החדש של ליב עזראועוד אחת. החדר החדש של ליב עזרא