היא אולי לא זכתה בתואר "מלכת היופי" (אבל עשתה יותר רעש ממי שכן קיבלה את התואר), היא לא ניצחה בריאליטי הג'ונגלים בדרום אמריקה (אבל הצליחה להותיר חותם יותר ממי שנותר שם), היא לא צריכה להתאמץ כדי לתפקד כדוגמנית עסוקה, היא... דורון מטלון, שנישאה ביום חמישי האחרון לבן הזוג אופיר דבש, ברוב פאר והדר.

הצעירה שהתמודדה בתחרות מלכת היופי ואז גם בריאליטי "המשימה: אמזונס", אולי לא הגיעה למקום הראשון, אבל את הדרך שלה עושה ברעש וצלצולים. ככה זה כשמטלון בת 23, פרינס צ'ארמינג שלה בן 30, אבל הם מוכנים לחלוק את חייהם לנצח נצחים בתום אירוע שכולל שתי שמלות כלה, עצים ושיחים וכמה מוזמנים שמככבים על מסך הטלוויזיה.

אתה צריך להראות כמו מלכת היופי! דורון מטלון מסדרת את אופיר דבש (צילום: רפי דלויה)אתה צריך להראות כמו מלכת היופי! דורון מטלון מסדרת את אופיר דבש (צילום: רפי דלויה)
יפה לה כלה? מטלוןיפה לה כלה? מטלון
קולולו. מטלון ודבשקולולו. מטלון ודבש
מזל טוב!מזל טוב!


אחרי שהוא הציע לנערת ישראל לשנת 2014 נישואים ביום הולדתו והיא אמרה כן במקום מתנה, הגיע זמן האיוונט. כך שאל מתחם האירועים "גני כנען" הגיעו לא רק החתן והכלה המסנוורים (דבש בחיוך נרגש, מטלון בשמלות כלה של המעצבת ברטה), אלא מאות אורחים בהם גם מקבץ מצומצם של כוכבי "אמזונס" שאיתם שמרה דורון על קשר - על אף שהודחה בשלבים מוקדמים מהמשחק. 

זוגי זוג. אביאל כהן עם מיטל דה רזוןזוגי זוג. אביאל כהן עם מיטל דה רזון

כמה כמה? הגר קרויטרוכמה כמה? הגר קרויטרו

ריי מאור מרוצה שמצלמים אותו!ריי מאור מרוצה שמצלמים אותו!

נשיקות! כהן ודה רזוןנשיקות! כהן ודה רזון


למשל, השניים שיצאו לאחרונה מארון הזוגיות, מיטל דה רזון ואביאל כהן שחתמו בנשיקה מול המצלמה או ריי "טרזן" מאור והחברה. איתם בילו גם הגר קרויטרו, רונן צרפתי, ואודי כהן עם תואמת פליטת "כוכב נולד" שירה חן (זו היא, זו לא היא?) - שהגיעו לחתונה כאילו חזרו מחופשה בחושות של סיני, כשכל הפרונט חשוף לעיני האורחים ההמומים.

 


בתיה שיף משמחת חן וכלהבתיה שיף משמחת חן וכלה

אודי כהן, אתה וחברה שלך רציניים?אודי כהן, אתה וחברה שלך רציניים?

נשיקות! דורון מטלון ואופיר דבשנשיקות! דורון מטלון ואופיר דבש