יש כאלה שמתגברים על פרידה רומנטית קורעת לב באמצעות חופשה מנתקת, אחרים דוגמנים מזון מנחם או קופצים ממיטה למיטה. אבל אצל אדריאנו חאובל ומונדה קנצפולסקי, אלא שהשתתפו בריאליטי סובב העולם כצמד אך נפרדו בתחילת הקיץ האחרון, עוד לפני שהודחו מהתחרות על המסך? בעייתי מאוד. בכל זאת, איך ינצלו את 15 דקות התהילה שלהם עד תום, אם לא ידלגו בין אירועי השקה.
 
אמש (שלישי), השניים שהתקדמו למאהבים חדשים - הוא לזמרת קטלין רייטר (אה, ממנה הוא השאיל את השמלה שלבש לפני כמה ימים!), היא ליוצא ריאליטי אחר בשם אילן אוספליק - כמעט נפגשו באירוע השקה ריחני שנערך בכיכר המדינה בתל אביב. למה רק כמעט? כי מונדה פטפטה עם חברים מתעשיית הזוהר, אבל אז כשראתה שהאקס מגיע אף הוא לאירוע ומתחיל לומר "היוש" לסובבים, ארזה את עצמה, אצה רצה ועלתה על מונית במהירות שיא ודהרה לעבר האירוע הבא. הדרמה נמנעה, אבל הסיפור מביכוש.

מונדה מאוד נהנתה עם לי לוי, כן? (צילום: לנס הפקות)מונדה מאוד נהנתה עם לי לוי, כן? (צילום: לנס הפקות)
רק שאז הגיע אדריאנו חאובל!רק שאז הגיע אדריאנו חאובל!
מזל שטיטי איינאו העסיקה את חאובלמזל שטיטי איינאו העסיקה את חאובל
ואז דהרה גם כסינגל ליידיואז דהרה גם כסינגל ליידי


זה בסדר, לחאובל שהצליח לתקתק עוד אירוע מתועד (היי, אפילו יצאה לו מזה כותרת), היו מספיק חברים אחרים לדאגו לו בהשקת מותג הבושם הצרפתי "זאדיג אנד וולטר". טיטי איינאו, למשל, הראתה לו את סט הסלפי שעשתה בדרך לחנות, לי לוי ומיטל דה רזון הרימו לו עם אדים של מי חמצן, בעוד שג'וליה לוי בוקן הראתה לו איך עושים טראש במיטבו - ג'ני צ'רוואני לימדה אותו מהו קלאס, ורק נועם פרוסט היפהפייה תיעדה את עצמה עם שלל אנשים פחות אטרקטיביים ממנה. כיף זו לא מילה, ביצ'ז.

מרימות יחד. טיטי ומיטל דה רזוןמרימות יחד. טיטי ומיטל דה רזון
פאן לה. לוי לוי מרחרחתפאן לה. לוי לוי מרחרחת

היוש, ג'וליה לוי בוקן קלאסהיוש, ג'וליה לוי בוקן קלאס

נועם פרוסט מהפנטת!נועם פרוסט מהפנטת!

דוהר בין אירועים. חאובלדוהר בין אירועים. חאובל

שופי על הפוני, ג'ני צ'רוואנישופי על הפוני, ג'ני צ'רוואני

ליאת אשורי מביאה בסטייל את בעלהליאת אשורי מביאה בסטייל את בעלה

דוגמניות נהנות יותרדוגמניות נהנות יותר

נפרד לשלום עם ג'וליה לוי בוקןנפרד לשלום עם ג'וליה לוי בוקן