איך נפתח סוף השבוע של בר רפאלי? באירוע נוצץ במיוחד, כשיצאה יוצאת למסיבה שמשקיפה על העולם מגבוה בחברת אורחים זוהרים, הרבה פלאשים ותכשיטים בשווי עשרות אלפי דולרים. שלושה חודשים אחרי שילדה את בתה וזכתה בתואר "אמא בר", הטופ מודל מוכנה לחגוג על תקן אורחת הכבוד כשהיא בוהקת מתמיד, מן הסתם, בחברת הפנינה של חייה. לא הבייב ליב עזרא, אלא אמה, ציפי רפאלי.
 
מאז שביקרה בחדר הלידה, רפאלי הספיקה להצטלם לקמפיינים, לדגמן על המסלול, לטוס עם בעלה עדי עזרא לחופשה זוגית באיים אקזוטיים, להתראיין, לפרסם שלל תמונות ברשת, לעשות עוד כמה פוזות מול הפפראצי, ליהנות מכמה בילויים זוגיים ולהתמודד עם השכנים בבניין שבו היא גרה בגלל הפגנה טבעונית מול ביתה, תוך כדי שהיא חוזרת משטר אימוני הכושר, מתרגלת החלפת טיטולים ועוברת לילות נטולי שינה בחברת המטפלת ששכרה לשמור על ליב. לו"ז עמוס שלא הייתם מספיקים גם בשנה שלמה? כי שום דבר לא יעצור את הדוגמנית מלבלות באירוע על תקן אורחת הכבוד באירוע שהוגדר כערב של "גטסבי הגדול מצופה בזהב". מענין מה לדיקפריו, האקס שכיכב לפני כמה שנים בסרט על אותו האדם בדיוק, יש לומר על זה.

הזמינו, הגעתי. בר רפאלי (צילום: רפי דלויה, אביב חופי)הזמינו, הגעתי. בר רפאלי (צילום: רפי דלויה, אביב חופי)

מוכנה להרים! רפאלי עם לאה שנירר וסנדרה רינגלרמוכנה להרים! רפאלי עם לאה שנירר וסנדרה רינגלר
עם החברים המעושרים שלהההה. רפאלי והזוג שניררעם החברים המעושרים שלהההה. רפאלי והזוג שנירר


זה קרה ביום חמישי האחרון, כשרפאלי פלוס אמא הגיעו לערב הגאלה של רשת ה.שטרן, שהשיקת את קולקציית התכשיטים 'Pearls of Genesis' במסיבה שנערכה בקומה ה-38 של מגדל יוקרה, בלב לבה של העיר הגדולה. הדוגמנית שהיא אורחת הכבוד, חמושה בכמה אקססוריז בשווי של כ-50 אלף דולר (!), אמנם הגיעה נטולת בעלה עדי עזרא (ייתכן שהתחקיר על חברת המזון שלו השאיר אותו בבית), אך העבירה את הזמן בחברת מאמא רפאלי-לוין, תחליף הולם.

הנה אמא של, ציפי רפאלי...הנה אמא של, ציפי רפאלי...

מקבלת את האורחים בצעדי מחול!מקבלת את האורחים בצעדי מחול!

את הבלינג של תל אביב (ושל התכשיטים), בחנו כמה מחברותיהן של בנות משפחת רפאלי, כמו המעושרת לאה שנירר שהגיעה עם בעלה וחברתה הטובה מרינה קבישר (פלוס בעלה, יקיר שעשוע), סנדרה רינגלר, ירדן הראל או שביט ויזל. חלקן המשיכו עם הדוגמנית לאפטר פארטי, כי בכל זאת למה שבר לא תנצל את הערב החופשי לבילוי עד השעות הקטנות של הלילה?

בנות ונהנות. ירדן הראל ויעל גודלמןבנות ונהנות. ירדן הראל ויעל גודלמן

זוגי זוג. מלי לוי ושמעון גרשוןזוגי זוג. מלי לוי ושמעון גרשון
אנה ארונוב הגיעה עם הפרנזיםאנה ארונוב הגיעה עם הפרנזים

בלבוש הולם. יון תומרקיןבלבוש הולם. יון תומרקין

בלינג כפול ארבע. מאיה ורטהיימר, הראל, יערה בנבנישתי ושביט ויזלבלינג כפול ארבע. מאיה ורטהיימר, הראל, יערה בנבנישתי ושביט ויזל


בין אלה שלצדה של הטופ מודל חגגו באווירת חוג הסילון של שנות ה-20 ונהנו מהופעה של אלה דניאל וסיגרים שחולקו לאורחים, היו גם נשים יפות בהן יעל גולדמן, אנה ארונוב, נלי תגר ודנה גרוצקי, יערה בנבנישתי, אושיית הסטייל ליאת אשורי, דון לני גבאי ונועם פרוסט המרגשת עם עינת ארליך. אלה נהנו בחברת גברים מוכרים כמו יון תומרקין, אדריאנו חאובל, הזמר רותם כהן, טום באום, שמעון גרשון עם מלי לוי והשף מאיר אדוני, שבטח לגם דרינק מבר הקוקטיילים במקום. פאן? הרי עוד מסיבה קטנה עוד לא פגעה באף אחד.

שף מכשף. מאיר אדונישף מכשף. מאיר אדוני

אושיית סטייל. ליאת אשורי עם בעלהאושיית סטייל. ליאת אשורי עם בעלה

יפה ונכונה. נועם פרוסטיפה ונכונה. נועם פרוסט

שלישיית מה קשור. טום באום, שני קליין ונלי תגרשלישיית מה קשור. טום באום, שני קליין ונלי תגר

דנה גרוצקי ברונטיתדנה גרוצקי ברונטית

סלפיש. דון לני גבאי עם חבריםסלפיש. דון לני גבאי עם חברים

מרינה קבישר פוסעתמרינה קבישר פוסעת

יעל גולדמן עשויה מגולדיעל גולדמן עשויה מגולד