בר רפאלי חוגגת לטדי שגיא
מי אמר שמערכות יחסים, קצרות או ארוכות ככל שיהיו, חייבות להסתיים בדם רע? תראו איך בר רפאלי, טופ מודל ומאמא נוצצת, מצליחה לשמור על קשרי ידידות עם אחד האקסים שלה - ואפילו מצליחה לסחוב לחגיגה מרגשת גם את בעלה, עדי עזרא, רק כדי לאחל למי שבילה איתה כמה רגעים של זוגיות 'מזל טוב' באופן אישי!
זה קרה אמש (שני), כשהמיליארדר המקומי טדי שגיא ציין את יום הולדתו ה-45 בווילת הענק שלו שבהרצליה פיתוח. נכון, מאז שבילה עם הדוגמנית המדוברת בסוף העשור הקודם, גם רפאלי וגם שגיא הספיקו להכיר את החצי השני של חייהם (עזרא בשבילה, מלכת היופי במיל' יעל נזרי בשבילו), אבל מתברר שלא רק שהשניים שמרו על קשר חברי, אלא שהם קרובים מספיק כדי שלמסיבה המפוארת של שגיא, רפאלי תגיע גם עם אמה ציפי רפאלי וכאמור בעלה, שכנראה הותיר את הבייבי ליב עם המטפלת, השאיר את האגו בצד והגיע לפרגן לאקס של אשתו. מכובד.

היוש, תראו כמה אנחנו מפרגנים. בר רפאלי עם עדי עזרא (צילום: ניר פקין)היוש, תראו כמה אנחנו מפרגנים. בר רפאלי עם עדי עזרא (צילום: ניר פקין)
שימי ידך, בידישימי ידך, בידי
פחות שמחה להצטלם הפעם. ציפי רפאליפחות שמחה להצטלם הפעם. ציפי רפאלי

 

A photo posted by Bar Refaeli (@barrefaeli) on


 

A photo posted by (@zipirefaeli) on


 

A photo posted by Lea Schenirer (@leaschenirer) on



מלבד מיס רפאלי באוברול משוחרר - אל ההילולה הענקית של שגיא, שכללה מסיבת אזניות, בילוי תחת הירח המרהיב שהפציע אתמול בשמיים והופעות של עומר אדם בחליפה רשמית ו"שלישיית מה קשור" המצחיקה, הגיעו שלל מוזמנים מעושרים, שנהנו מתא צילומים בשחור-לבן-נוצץ כמיטב המסורת מהשנים האחרונות. 

מלבד אנשי הביזנס, אל האיוונט נהרו גם מרינה קבישר עם בעלה יקיר שעשוע, לאה שנירר, אניה בוקשטיין ופנינה רוזנבלום עם הגברים שלהן, אשפי היח"צ רני והילה רהב וכוכבת "לגעת באושר" (זוכרים?) שרון דוראני, שנגעה במסיבה דווקא בעושר. המון עושר.

מרינה קבישר ובעלה מנקרי עינייםמרינה קבישר ובעלה מנקרי עיניים

תמיד פאן. לאה שניררתמיד פאן. לאה שנירר

בחליפה. עומר אדםבחליפה. עומר אדם

המלכה של טדי. יעל נזריהמלכה של טדי. יעל נזרי

שקוף מאוד שזו פנינה רוזנבלוםשקוף מאוד שזו פנינה רוזנבלום

אניה בוקשטיין כסופה משהואניה בוקשטיין כסופה משהו

ליב? עם הבייביסיטר! רפאליליב? עם הבייביסיטר! רפאלי

צבעוניים. הילה ורני רהבצבעוניים. הילה ורני רהב

פיס, יפתיפיס, יפתי

נוגעת באושר. שרון דוראנינוגעת באושר. שרון דוראני

מזל טוב! נזרי וטדי שגיאמזל טוב! נזרי וטדי שגיא