בעוד שהדוגמנית ובעלת הטייטל החדש כמנחת "דה וויס" שלומית מלכה הגיעה כאורחת הכבוד וכוכבת הקמפיין הבינלאומי לאירוע חגיגי עם טבעת זוהרת במיוחד, מי שגנבה את ההצגה הייתה דווקא ירדן הראל, מנחה ודוגמנית בעצמה שהפציעה בלוק נוצץ במיוחד.


בלינג בלינג. ירדן הראל (צילום: שוקה כהן)בלינג בלינג. ירדן הראל (צילום: שוקה כהן)

נראה שעוברת עליה תקופה טוב, כי כשהיא נוצצת וזוהרת מתמיד, הראל התייצבה באירוע קוקטייל חגיגי של ארמני אקסצ'יינג' בקניון רמת אביב, וחגגה בסטייל עם חברותיה הטובות שלומית, שביט ויזל ומאיה ורטהימר את תחילת סוף השבוע.


דוגמניות או לא להיות. ירדן הראל ושביט ויזלדוגמניות או לא להיות. ירדן הראל ושביט ויזל

היפות והנכונות.  ירדן הראל, מאיה ורטהימר, שביט ויזל, חן יאני ושי מיקה יפרחהיפות והנכונות. ירדן הראל, מאיה ורטהימר, שביט ויזל, חן יאני ושי מיקה יפרח

היום בשחור ובקרוב בלבןהיום בשחור ובקרוב בלבן

עוד הגיעו להתרענן קצת לפני החגיגה של דודו כהן מעפולה, ורגע לפני שתיפתח העונה החדשה, דיירי האח הגדול 7 ודיברו על התחושות של "תחילת הסוף". שי מיקה יפרח סיפרה שבדיוק לפני שנה היא נכנסה נרגשת לבית האח הגדול העונה השביעית ויצאה משם כמנצחת. מאז הכל כבר היסטוריה וחייה השתנו מהקצה אל הקצה. עכשיו כשעולה העונה החדשה היא מרגישה כאילו היא חיה את החוויה מחדש והיא לא ישנה כבר שבוע בגלל ההתרגשות.

הזוג עמרי בן נתן וקסניה טרנטול, צמד האוהבים שנכחו גם הם באירוע סיפרו שהם שמחים סופסוף להיות הצופים מהצד ולא חלק מהריאליטי המדובר. עוד טענו כי למרות הכל הם זוכרים את האח הגדול כחוויה טובה שבזכותה הם זכו באהבה גדולה.


שלישייה. קסניה טרנטול, עמרי בן נתן ושי מיקה יפרחשלישייה. קסניה טרנטול, עמרי בן נתן ושי מיקה יפרח