המדור רוטט מהתרגשות בכל פעם מחדש שאילנית לוי מתייצבת באירוע, הוא מפנה כל אייטם מהשולחן ונותן לה קדימות, כי לוי, מה לעשות, היא אחת הנשים האהובות ביותר בתעשייה כבר הרבה שנים. 

נטולת הבוייפרנד אלירז שדה, התייצבה לוי בגפה אמש בתיאטרון יהלום בפרימיירה של עונה השמינית של מחוברים ב- HOT. לוי הגיעה לצפות בפרק הראשון בו מככב חברה הטוב שהלך לעולמו אמיר פיי גוטמן שעליו מבוססת העונה שתשמש זכרון אחרון ליוצר ולאומן. לצידה התייצבה גם החברה הטובה מיכל אמדורסקי שהגיעה עם בעלה ג'פרי לחזק את ינאי פרישר כוכב העונה ובעלו של פיי גוטמן ז"ל.

ינאי פרישר גוטמן. הכוכב האמיתי של העונה (צילום: עדן שוחט)ינאי פרישר גוטמן. הכוכב האמיתי של העונה (צילום: עדן שוחט)

עוד נראו נרגשים המחוברים של העונה רינת גבאי ובעלה דורון מירן, ארקדי דוכין ואשתו סימה, איתי לוי, קרול צבי ווינר וגם מחוברים מהעבר כמו דנה פאן לוזון, תומר ירוחם, ליאור דיין  ובועז רוזנברג. 

הכי אהובה בתעשייה. אילנית לוי וביתה של רינת גבאי. (צילום: עדן שוחט)הכי אהובה בתעשייה. אילנית לוי וביתה של רינת גבאי. (צילום: עדן שוחט)


מיכל אמדורסקי ובעלה ג'פרי. הגיעו לפרגן לחברים הטובים. (צילום: עדן שוחט)מיכל אמדורסקי ובעלה ג'פרי. הגיעו לפרגן לחברים הטובים. (צילום: עדן שוחט)

מה מסתתר בחייה של כוכבת ילדים? רינת גבאי ודורון מור (צילום: עדן שוחט)מה מסתתר בחייה של כוכבת ילדים? רינת גבאי ודורון מור (צילום: עדן שוחט)

המחובר הותיק. ליאור דיין (צילום: עדן שוחט)המחובר הותיק. ליאור דיין (צילום: עדן שוחט)

בקרוב תכירו אותם לעומק. כוכבי מחוברים 8 (צילום: עדן שוחט)בקרוב תכירו אותם לעומק. כוכבי מחוברים 8 (צילום: עדן שוחט)