אתם רגילים לראות אותן על המסך בשעות הפריים טיים כשהן מסורקות, מאופרת ומתוקתקות מכף רגל ועד ראש, אבל אי פעם תהיתם לעצמכם איך רותם סלע מנחת "הכוכב הבא" ו"להיות איתה", לירון ויצמן "אחת שיודעת", והשחקניות הדוגמניות והגיסות יעל גולדמן ומיה דגן נראות בלי איפור? רק נרמוז לכם שהן עדיין מאוד יפות.

אז נכון, זו לא הפעם הראשונה שחבורת היפות מחליטה לחשוף את הפנים המוכרות בלי שום סננים, אבל כשזה קורה זה ממש מרגש אותנו מבפנים. זה נראה כמו עוד שבת חורפית בו הבנות, שחברות כבר שנים רבות מבלות ביחד עם הבעלים והילדים והפעם הייתה זו רותם סלע שהעלתה לרשתות החברתיות את התמונה המרעננת של הרבעייה נטולת איפור ואם אפשר לומר, עם אפים קצת אדומים.

עוד לא עשיתם לנו לייק? לחצו והיכנסו לעמוד האינסטגרם של TMI והישארו מעודכנים


ואו הא? יעל גולדמן, לירון ויצמן, מיה דגן, רותם סלע (צילום: אינסטגרם)ואו הא? יעל גולדמן, לירון ויצמן, מיה דגן, רותם סלע (צילום: אינסטגרם)

כמובן שאי אפשר אייטם על סלע בלי אזכור של הבסטי שלה אסי עזר, שהתגובה שלו לתמונה הצחיקה את כולן "כולכן בלי איפור ואדומות רצח, כאילו הורדתן סטירות אחת לשניה". מי שבולטת בחסרונה היא הצלע הנוספת של החבורה, גל גדות שבינתיים עסוקה בהוליווד בלהביא נחת לחברות ולמדינה. לייק!


הגיסות. יעל גולדמן ומיה דגןהגיסות. יעל גולדמן ומיה דגן

ככה זה נראה ביום יום.  (צילום: רפי דלויה)ככה זה נראה ביום יום. (צילום: רפי דלויה)


 

A post shared by Rotem Sela (@rotemsela1) on