כמעט חודשיים חלפו מאז המגישה הלוהטת לירון ויצמן נאלצה לעזוב את הגשת הריאליטי המצליח "האח הגדול" על מנת להביא לאוויר העולם את בתה הפעוטה, זו שנשאה בגבורה תשעה חודשים לצד עבודה קשה ועשרות שידורים חיים. בדומה להרבה כוכבות, נראה שגם ויצי נטלה איזה גלולת פלא מסתורית ששייכת רק לכוכבים מהביצה וחזרה לפיגורה הלוהטת שלה מהתקופה שלפני הלידה. אתמול, ביום השבתון לטובת הבחירות לכנסת ה-21, צלם הפפראצי של TMI לכד את המנחה בהרכב משפחתי מלא, בדרכם לממש את זכותה הדמוקרטית להצביע ולהשפיע יחד עם בעלה, ובפעם הראשונה גם עם שתי בנותיהן, קרני בת ה-4 ואמי הקטנה.


)איזה יום נפלא לצאת לטייל. לירון ויצמן ואמי בעגלה (צילומים: אמיר מאירי)איזה יום נפלא לצאת לטייל. לירון ויצמן ואמי בעגלה (צילומים: אמיר מאירי


המשפחה בת הארבע נפשות ניצלה את השמש ויצאה לספוג קצת ויטמין די בסיבוב פוזה בשכונה, כשהם עשו את דרכם לקלפי הסמוך למקום מגוריהם כשכל הורה אוחז בעגלה אחרת. ויצמן, גרמה לנו לקנא כשצעדה בג'ינס סקיני וטופ צמוד ונראה כאילו בכלל לא נשאר זכר למשקל עודף מהחודשים האחרונים שעברה. להבדיל מאימהות אחרות עם הורמונים משתוללים של אחרי לידה, פיזרה ויצמן חיוך של כוכבים לעבר צלם הפפראצי. אנחנו דווקא התקשנו להתעלם מהבעל הלוהט של ויצמן שנותר רוב הזמן הרחק מאור הזרקורים וחבל שכך.


משפחה לתפארתמשפחה לתפארת

בהופעת בכורהבהופעת בכורה

חיוך ששווה הכלחיוך ששווה הכל