נכון שאתם רגילים לראות מזה כמה עונות את עדי הימלבלוי שמשמשת כפרזנטורית של חברת ההלבשה התחתונה femina מצטלמת לבדה, אבל עכשיו כשהיא נמצאת בעיצומו של ההיריון השני שלה, מצטרפות אליה שתי חברותיה הטובות לקמפיין משותף. הילה סעדה התייצבה על סט הצילומים לראשונה בתחתונים וחזייה ודון לני גבאי שבעוד פחות משבועיים תצעד בשביל חופה ותהפוך לאישה נשואה!

לני גבאי, חברתה של הימלבלוי מימי "השמינייה" אמנם נמצאת בזוגיות עם עופר רוטנברג כבר כמעט ארבע שנים והם אפילו חובקים יחד ילדה מתוקה בשם זוהר, אך הם לעולם לא ערכו טקס חתונה. בעוד על הסט היא עשתה פוזות למצלמה עם הינומה, סביר להניח שהיא לא תלבש אחת כזו בחתונה האמיתית שלה, שכן השניים לא מתכננים להתחתן ברבנות אלא בחתונה רפורמית בקיבוץ כפר מסריק בצפון.


מתרגלת להינומה? הילה סעדה ודון לני גבאי  (צילומים: רפי דלויה)מתרגלת להינומה? הילה סעדה ודון לני גבאי (צילומים: רפי דלויה)

כן כן, ב-24.5 יצפינו לא מעט מחבריה המפורסמים של השחקנית עד למיקום המרוחק ואם תהיתם למה השניים גוררים את האורחים עד לקצה השני של המדינה נספר כי הצמד, התאהב בבריכת הקיבוץ כך שלא הייתה הרבה התלבטות בבחירת הלוקיישן הנבחר. לפחות אנחנו יודעים שיהיה לה מה ללבוש ביום הכלולות שלה!


אפילו עוד יותר הורסת בהריון. עדי הימלבלויאפילו עוד יותר הורסת בהריון. עדי הימלבלוי

מוכנה לליל הכלולותמוכנה לליל הכלולות

אבל קודם, תעשו חיים במסיבת הרווקות!אבל קודם, תעשו חיים במסיבת הרווקות!