כוכבי "חתונה ממבט ראשון" הפכו לתופעה שסוחפת אחריה את תשומת לב הצופים והקוראים יותר מכל יוצאי ריאליטי שמככבים על המסך בימים אלה כך שהתרגשנו במיוחד לראות את כל הכלות והחתנים מרוכזים במקום אחד לכבוד יום הולדתם של המשתתפים שרונה מרלין ויוגב אלקיים.

למי שלא עוקב, שרונה ויוגב הם לא זוג בתוכנית וכל אחד מהם שודך לבן זוג אחר ולמרות זאת הם החליטו לחגוג יחד מסיבת יום הולדת משותפת. בעוד שאנחנו עוד לא יכולים לגלות לכם מי מהזוגות נשאר יחד ומי לא שרד את הראיליטטי, נספר כי ליאור לביא, השידוך של כלת יום ההולדת התייצב לחגוג לאשתו הטלוויזיונית והשניים נראו צמודים ומחובקים במהלך הערב.


צמודים וחמודים. ליאור לביא ושרונה מרלין (צילומים: אמיר מאירי)צמודים וחמודים. ליאור לביא ושרונה מרלין (צילומים: אמיר מאירי)

לעומתם, יוגב אלקיים שחגג גם הוא, לא זכה לנוכחות של השידוך שלו בתוכנית בת אל לוי, הסיבה? נעוצה בעובדה שלוי שוהה בימים אלה בביתה בניו יורק. הגיעו לחגוג הזוג שכן שורד את הקשר גם בחיים האמיתיים שירי קופפרברג ולירן לוי שפיספסו את צלם הפפראצי כמה דקות, צוקית אשכולי ודודו כהן שלא העניקו אף רגע זוגי לתמונה משותפת, עידו חמדי מינוס אורטל יהלומי, שחר משה שהשידוך שלו עם אפרת יוגב נגמר פרק אחד בלבד אחרי החתונה ודקלה דאיטי נטולת השידוך שלה לתוכנית, אלון עייני.


עצוב בלי בת אל? יוגב אלקייםעצוב בלי בת אל? יוגב אלקיים

טוב..הוא לא נראה סובל. ליאור לביא, יוגב אלקיים, שרונה וצוקית אשכוליטוב..הוא לא נראה סובל. ליאור לביא, יוגב אלקיים, שרונה וצוקית אשכולי

יש גם חברים נוספים. לירן לוי, שרונה, שירי קופפרברג, שחר משה ולמעלה משמאל דקלה דאיטי מסתתרת (צילום: אינסטגרם)יש גם חברים נוספים. לירן לוי, שרונה, שירי קופפרברג, שחר משה ולמעלה משמאל דקלה דאיטי מסתתרת (צילום: אינסטגרם)

הגברים החסונים. יוגב, ליאור ודודו כהןהגברים החסונים. יוגב, ליאור ודודו כהן

ליאור לביא, דודו כהן, שרונה מרלין, שירי קופפרברג, יוגב אלקיים ועידו חמדי (צילום: אינסטגרם)ליאור לביא, דודו כהן, שרונה מרלין, שירי קופפרברג, יוגב אלקיים ועידו חמדי (צילום: אינסטגרם)

יום הולדת שמח!יום הולדת שמח!

אין חגיגה בלי החתן. ליאור לביאאין חגיגה בלי החתן. ליאור לביא