היישר מהשטיחים האדומים ברחבי העולם, הכוכב הספרדי חיימה לורנטה, אותו אתם מכירים יותר בשם "דנוור", השודד החתיך מיצירת המופת "בית הנייר" נחת בארץ לביקור בזק של 24 שעות. מחר (שישי), תעלה העונה השלישית של הסדרה הזרה הכי מצליחה בנטפליקס ובמקום לבלות בעולם עם הקולגות שלו לשוד, לורנטה יבלה הערב בישראל בהשקת קולקציית הקפסולה המיוחדת של דיזל. אתם אגב, תוכלו לצפות הערב לפני כולם בהקרנה המשותפת של נטפליקס ופרטנר ב"חוף גאולה" בתל אביב.


לבש אדום כהומאז' לאוברולים של השודדים. חיימה לורנטה (צילומים: שוקה כהן)לבש אדום כהומאז' לאוברולים של השודדים. חיימה לורנטה (צילומים: שוקה כהן)

כמו סטאר אמיתי, נחת דנוור בנתב"ג היישר לטרמינל פתאל של האח"מים, והוצמדו לו מאבטחים שליוו אותו היישר למלון בתל אביב, שם כבר חיכו לכוכב הלוהט מעריצות של הסדרה. ללורנטה לא יהיה הרבה זמן לטייל ולהכיר את תל אביב, שכן בצהריי היום הוא כבר התייצב במסיבת עיתונאים בחנות החדשה של דיזל ב-TLV וסיפר: ״כשדיברו איתי על ההגעה לישראל, ישר הסכמתי. שמעתי הרבה על הארץ המדהימה והמיוחדת הזאת ובמיוחד על חיי הלילה של תל אביב והאוכל המדהים. אשמח להמלצות איפה לאכול חומוס ופלאפל.״  על ההצלחה של הסדרה בעולם אמר: "אני עדיין בשוק, מסדרה ספרדית מקומית להגיע לכל העולם ולראות את ההשפעה שלה ,וזה מטורף לראות את התגובות בעולם ובישראל. בערב, הוא יחגוג עם הסלבס המקומיים במסיבת השקת הקולקציה.


חתיך ברמותחתיך ברמות

עוד לא נסעת ואנחנו כבר מתגעגעיםעוד לא נסעת ואנחנו כבר מתגעגעים