הן רגילות לקבל את כל הפוקוס ואור הזרקורים עליהן, אבל אז הגיע הרגע שבו הידועניות בביצה מקדישות את מלוא תשומת הלב לדור ההמשך שלהן. בסוף השבוע האחרון מלי לוי גרשון ויעל גולדמן פפר פינו את הבמה לבנותיהן עמנואל פפר והילי גרשון שזכו לתפקיד ראשון בתעשיית הבידור ונבחרו לדבב בסרט "אנגרי בירדס הסרט 2" לצד חברתן הטובה עלמה ורסנו, בתם של גל גדות וירון ורסנו שמדבבת גם היא את הסרט גם בגרסה המקומית בעברית וגם העולמית באנגלית!

בשישי האחרון נערכה הקרנת הבכורה של הסרט ב"יס פלאנט" איילון וההורים הנרגשים כולל אורי פפר ושמעון גרשון התייצבו להרים לבנותיהן שכבר מתורגלות שנים, בזכותם, לעמוד מול המצלמות רק שהפעם הן תפסו את קדמת הבמה וחילקו חתימות לילדים במתחם. ניכר חסרונם של משפחת ורסנו גדות שנמצאת בביתם בלוס אנג'לס.


מעבירות את השרביט. מלי לוי ויעל גולדמן עם הבנות (צילומים: שוקה כהן)מעבירות את השרביט. מלי לוי ויעל גולדמן עם הבנות (צילומים: שוקה כהן)

לעומתם, בלטה השורדת האהובה על פי בחירת הצופים נעמה קסרי חודש אחרי הלידה, שאמנם נמנעה לחגוג לג'ובאני רוסו את הניצחון בשבוע שעבר, אבל כן בחרה להגיע עם שני ילדיה להקרנה. עוד בלטו צמד הרצים למיליון העונה החדשה אביעד ועדן שמתחילים ליהנות מדקות התהילה, מיכל דליות ואחרים.


משפחת גרשון בהרכב מלאמשפחת גרשון בהרכב מלא

וגם משפחת פפרוגם משפחת פפר

מצאו את הקטנצי'ק של עדן ואביעדמצאו את הקטנצי'ק של עדן ואביעד

נעמה קסרי והילדיםנעמה קסרי והילדים