חמישה ימים חלפו מאז הפכה מיס תבל לשעבר לינור אברג'יל לאמא לארבעה לאחר שהיא ובעלה אורון כלפון הביאו לעולם בת קטנה שהצטרפה לשתי אחיותיה ואחיה הממתינים לה בביתם. היום (שלישי) בשעות הצהריים השתחררו הבנות מבית החולים איכילוב בת אביב ונסעו לראשונה לביתם בהרכב משפחתי חדש של שש נפשות.

כשהיא מאושרת ומחוייכת מתמיד, נתפסה אברג'יל בעדשת המצלמה כשהיא עושה את צעדיה הראשונים אל מחוץ לבית החולים עם התינוקת הקטנה, שטרם נבחר שמה והאבא הגאה שהוסיף נסיכה חדשה למשפחה.


קשה להוריד את החיוך מהפנים. לינור אברג'יל ואורון כלפון (צילומים: צ'ינו)קשה להוריד את החיוך מהפנים. לינור אברג'יל ואורון כלפון (צילומים: צ'ינו)

משפחה לתפארתמשפחה לתפארת

קדימה הביתהקדימה הביתההלידה של אברג'יל התרחשה כזכור חודשים ספורים אחרי שעמדה בהר הרצל בטקס המשואות ה 71 כשהיא מסתירה את הריונה המתפתח ולאחר שמצאה עצמה במרכזה של סערה תקשורתית בעקבות הביקורת שמתח עליה השופט בדימוס עודד אליגון כשכתב "המגישה חובשת לראשה תרבוש רב קומות כמצווה בימים אלה על נשים שומרות מצוות. שמלתה ההדוקה מבליטה היטב את שדיה המתנוססים בגאון לתפארת מדינת ישראל, זאת כדי לשמח את לבם של אחינו החילונים וכנראה גם כדי ליצור אווירה של אחדות בעם. " דבריו כאמור גרמו לסערה גדולה שגררה תגובות נזעמות נגד אליגון במערכת הפוליטית והציבורית.