אורלי ויינרמן, הכוכבת בדימוס של הסדרה "שמש", שעזבה את ישראל לפני שנים רבות ומאז הפכה לאחת הנשים השנואות בישראל, הגיעה לביקור בארץ. כזכור, מאז שעזבה את ארצנו הקטנטונת, השחקנית לשעבר לא הפסיקה להשמיץ ולהכפיש את המדינה ברשתות החברתיות ולצאת נגדה בגלוי ברחבי העולם בפוסטים אנטי ציוניים, כשבמקביל ניהלה מערכת יחסים עם בנו של שליט לוב, מועמר קדאפי.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

השחקנית הבלונדינית התייצבה אתמול (שלישי), מבלי לחשוש מהתגובות השליליות, במסעדת "קורדרו" שבנווה צדק, לרגל תצוגת משקפי השמש החדשות של ג'ימי צ'ו ופנדי. למי שתהה, ויינרמן בת ה-48 עדיין רווקה, מתארחת בימים אלה בבית הוריה ומרבה לבלות עם חברתה מהעבר, הסטייליסטית סנדרה רינגלר. בימים הקרובים תעזוב ויינרמן את ישראל ותטוס למוסקבה.


סנדרה רינגלר, עינת ארליך ואורלי ויינרמן (צילום: אור גפן)סנדרה רינגלר, עינת ארליך ואורלי ויינרמן (צילום: אור גפן)

ב-TMI היו סקרנים לדעת כיצד מתקבלת ויינרמן על ידי אזרחי הארץ הפטריוטים ברחובות העיר הגדולה ולכן שאלו את מקורביה, שטענו כי מי שמכיר אותה מהעבר, מחבק אותה ומי שלא, מבקר ושופט.

באירוע פגשה ויינרמן לא מעט מאושיות הביצה, שלא כיכבו בתעשייה בימי הזוהר שלה, ביניהם השורדת הטרייה והצמודה של סמיון גרפמן - ניקול רזניקוב, אלכסה דול, לי לוי, קסניה טרנטול, דניאלה אלטר, רומי נסט ועדן יוחנן, לצד ידועניות ותיקות בתעשייה כמו עינת ארליך, ג'ני צ'רוואני, סנדרה רינגלר, ילנה ראלף ואחרים.


ניקול רזניקוב (צילום: אור גפן)ניקול רזניקוב (צילום: אור גפן)

 

אירה סימונוב, לי לוי וסנדרה רינגלר (צילום: אור גפן)אירה סימונוב, לי לוי וסנדרה רינגלר (צילום: אור גפן)

אירה דולפין (צילום: אור גפן)אירה דולפין (צילום: אור גפן)

לי לוי (צילום: אור גפן)לי לוי (צילום: אור גפן)

ג'ני צ'רוואני (צילום: אור גפן)ג'ני צ'רוואני (צילום: אור גפן)

אלכסה דול (צילום: אור גפן)אלכסה דול (צילום: אור גפן)

קסניה טרנטול (צילום: אור גפן)קסניה טרנטול (צילום: אור גפן)