הידוענים בביצה הבינו שהם לא יכולים יותר לסבול את הימים הקרים של החורף בישראל, ארזו פקלאות וטסו לחופשת סקי בסוצ'י הקרה יותר, כי אם כבר חורף קר אז לפחות ליהנות ממנו עד הסוף. אם חשבתם שהם שילמו על חופשת סקי מפנקת באתר יוקרתי, אז טעיתם, כי הם נהנו מנופש מפנק שארגנה להם חברת סקי דיל.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

בין הידוענים שזכו בחופשה המפנקת תמורת תמונות יח"צ בלטו אנה ארונוב ובעלה הטרי אייל אלגבלי שדיגמנו אהבה על הקרח, ולא נתנו למזג האוויר הקר לצנן את היחסים החמים שלהם.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איך אני מדמיינת את עצמי על הקרח: מחליקה אלגנטי, תנועות ארוכות, צעד, צעד, סיבוב, צעד, צעד, פורסת את הידיים נשארת על רגל אחת, צעד, צעד, עצירה דרמטית עם סיבוב איך אני באמת על הקרח: אהההה, אמאל’ה, מחליק, לא אני לא עוזבת את המעקה, קחו אותי מפה, ילד זוז, זוז מה אתה לא רואה שאני אפול אם לא אחזיק, אייייל תראהההה ניתקתי יד אחת. כעבור עשר דקות, מזיעה, מתוסכלת, פורשת. #me#tryingtoskate #iceskating @skideal

A post shared by Anna Aronov (@aronovanna) on

ארונוב נהנית בשלג (צילום: דניאל ישראל)ארונוב נהנית בשלג (צילום: דניאל ישראל)

בר זומר ובעלה הטרי אביב כהן נטולים הבסטיז שלהם אסי עזר ובעלו אלברט אוסוקולה, אורי פפר בזמן איכות עם הבת הגדולה בעוד אשתו יעל גולדמן נאלצה לבטל בדקה התשעים את הגעתה, כי היא נותרה להשגיח על בתה האמצעית בבית לאחר שחלתה. שירלי לוי, כוכבת "חתונה ממבט ראשון" שרונה מרלין שהגיעה בגפה, החזאי דני רופ שהגיע לבחון מקרוב את התחזית ברוסיה, מיכל שפירא ואחרים.

בר זומר (צילום: דניאל ישראל)בר זומר (צילום: דניאל ישראל)
אורי פפר גולש (צילום: דניאל ישראל)אורי פפר גולש (צילום: דניאל ישראל)
אורי פפר (צילום: דניאל ישראל)אורי פפר (צילום: דניאל ישראל)
דני רופ (צילום: דניאל ישראל)דני רופ (צילום: דניאל ישראל)
שרונה מרלין. כבר ראינו שהיא מקצוענית (צילום: דניאל ישראל)שרונה מרלין. כבר ראינו שהיא מקצוענית (צילום: דניאל ישראל)
שירלי לוי (צילום: דניאל ישראל)שירלי לוי (צילום: דניאל ישראל)