השחקנים חן אמסלם וישראל אטיאס איחדו אמש (שני) כוחות וחגגו יחד את יום הולדתם במסעדה בתל אביב בקונספט של אווירה מרוקאית. למרות מזג האוויר הסוער והקור העז שפוקד את המדינה שלנו, כל הכוכבים הלוהטים של הביצה לבשו את מיטב בגדיהם והגיעו עד לנווה צדק להרים כוס לחיים לשחקנים.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

חן אמסלם, מאור זגורי, צילום: מתן צורחן אמסלם, מאור זגורי, צילום: מתן צור

בלטו במיוחד מקבץ של הגברים השווים בתעשייה, ביניהם עוז זהבי שהגיע עם זוגתו הגר דנון, שמאז שהפך לאבא לפני כשנה ליורשת עצר ראשונה, נעלם מאור הזרקורים ומאירועי השקות. 

עוז זהבי ובת הזוג, צילום: מתן צורעוז זהבי ובת הזוג, צילום: מתן צור

עוד חגגו: דין מירושניקוב, מייקל לואיס, עמוס תמם ואשתו היפה, אביב אלוש וטום באום. כמו כן נרשמה גם קצת נציגות מהזירה הנשית, רוני דלומי, הילה סעדה,  אוולין הגואל והאמא הטרייה רוני דואני שהתאוששה מהניתוח שעברה בזרת לאחר שגילתה כי חלתה במנלומה ברגלה. 

דין מירושניקוב, צילום: מתן צורדין מירושניקוב, צילום: מתן צור
מייקל לואיס, צילום: מתן צורמייקל לואיס, צילום: מתן צור
עמוס תמם ואשתו, צילום: מתן צורעמוס תמם ואשתו, צילום: מתן צור
אביב אלוש, צילום: מתן צוראביב אלוש, צילום: מתן צור
רוני דואני, צילום: מתן צוררוני דואני, צילום: מתן צור
רוני דלומי, צילום: מתן צוררוני דלומי, צילום: מתן צור

אמסלם הגיעה עם בן זוגה, הבמאי מאור זגורי, לאחר שהשניים בילו בצימר רומנטי שכלל בריכה וג'קוזי לכבוד יום הולדתה. השחקנית שיתפה את חבריה באינסטגרם גם בפוסט מרגש שכתבה לכבוד יום הולדתה ובסרטון נדיר שלה רוקדת בילדותה וכבר אז אפשר היה לראות את הכישרון הרב שלה. שיהיה במזל! 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בוקר טוב לך ילדה חמודה ושובבה היום את חוגגת 29 שנים כמה מפתיע שהפכת להיות שחקנית הרי רואים בסירטון שתהיי רואת חשבון או עורכת דין ‍♀️ רק אתמול היית בת 4 התהלכת לך בבית כמו דוגמנית עד שנתפס הצד ,עצרת בחורות ברחוב ושאלת אותן איזה אודם זה, מאיפה המגף ? ורקדת מקרנה שורה ראשונה באמצע בכל מלון באילת . רציתי לומר לך תודה תודה שאת מצחיקה אותי כל כך מכילה אותי 29 שנים מקבלת אותי על כל יתרונותי וחסרונתי מחבקת אותי ותמיד שם בשבילי סליחה אם לא הקשבתי לך תמיד סליחה אם לא הגנתי עליך מספיק וסליחה שבכל מרוץ החיים לעיתים שכחתי אותך ❤️ אני אוהבת אותך גאה בך ומבטיחה לשמור להגן ולאהוב אותך הכי הכי שאפשר . מאחלת לעצמי בריאות הנפש בריאות הגוף שמחה בלב נחת ותמיד להיות מוקפת במשפחה שלי בבעלי ובבתי המתנה הכי הכי גדולה שקיבלתי בחיים . תודה לאל על מה שיש ועל מה שאין, מאחלת לכולנו שרק נהיה בריאים ושמחים בחלקנו אמן ❤️ Love is all you need #happybirthday ‎#בריאות ##שמחה #תודהלאל #מזלטוב

A post shared by Chen Amsalem Zaguri (@chenamsalem1) on

אוולין הגואל, צילום: מתן צוראוולין הגואל, צילום: מתן צור
משה אשכנזי, צילום: מתן צורמשה אשכנזי, צילום: מתן צור
אנחל בונני, צילום: מתן צוראנחל בונני, צילום: מתן צור
ספיר סבן, צילום: מתן צורספיר סבן, צילום: מתן צור
מאור שוויצר, צילום: מתן צורמאור שוויצר, צילום: מתן צור
טום באום, צילום: מתן צורטום באום, צילום: מתן צור