אמש (שני) התייצבה כל צמרת התעשייה בגלריית נור ביפו לאירוע השקת קולקציית העשור של "ויקטור בלאיש" בשיתוף עם מותג התכשיטים "ה. שטרן". מירי מסיקה שהגיעה באיחור לתצוגה כי לא מצאה חנייה ואחרי התקרית המביכה בה נלכדה מחנה את רכבה בחניית נכים, היא לא עשתה טעויות והפקת האירוע נחלצה לעזרתה ודאגה להעניק לה שירותי וולה פארקינג VIP, במיוחד עבורה.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

לוקינג גוד. מירי מסיקה (צילום: אביב חופי)לוקינג גוד. מירי מסיקה (צילום: אביב חופי)

כמעט כל נשות הביצה התייצבו עם מיטב הלוקים, אלא שרק אחת הצליחה לקבור לכולם. הבדרנית שני כהן שנוהגת לעלות על פריזורות הזויות ותחפושות משעשעות בכדי לגלם דמויות מצחיקות, הפציצה בלוק סקסי עוצר נשימה. כהן התייצבה בלבוש מינימלי של עליונית/חזייה ומשכה את כל אור הזרקורים כשהשיקה בטן שטוחה ופיגורה לוהטת.  

סיון קליין, שני כהן, לאה שנירר, מירי מסיקה (צילום: אביב חופי)סיון קליין, שני כהן, לאה שנירר, מירי מסיקה (צילום: אביב חופי)

יעל אבקסיס שהגיעה לאירוע לא הספיקה להתאפר, היא נכנסה מיד מאחורי הקלעים כשהצליחה לחמוק מעדשות הפפראצי וביקשה שיאפרו אותה. רגע אחרי שנצבעה, עשתה כניסה מרשימה. עוד בלטו: סופי טייב מינוס חמישה קילוגרמים שהגיעה צמודה לארוסה רותם, כמו כן בלטו נלי תגר, לירז צ'רכי, סיוון קליין, לוסי איוב, יובל דיין, נעמי לבוב, שרלי בוגנים, אסתר רדא, איגי וקסמן ועתי שולברג, ליאת אשורי ואחרים. 

איגי וקסמן, עתי שולברג (צילום: אביב חופי)איגי וקסמן, עתי שולברג (צילום: אביב חופי)
סופי טייב ובן זוגה(צילום: אביב חופי)סופי טייב ובן זוגה(צילום: אביב חופי)