עכשיו כבר אפשר לגלות שהזוג הכי דביק של "חתונה ממבט ראשון" רוני ונעם, לא צלחו את הזוגיות אחרי שהמצלמות כבו. השניים כפי ששודר בפרק אמש (שלישי) ניסו לפתוח דף חדש במיאמי, שם מתגוררת רוני בעשור האחרון אך יחסיהם עלו על שרטון והם נפרדו. 

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

רוני שבילתה בחודשים האחרונים במיאמי, שבה לארץ לטובת שידורי העונה וכעת היא כבר פנויה לאהבה חדשה. גם מור לרמן נותרה כזכור רווקה כשהיא ובן זוגה לתוכנית, מאור פינקלשטיין, החליטו לפרוש רגע לפני סיום העונה. לרמן נותרה עדיין רווקה בעוד השידוך שלה לתוכנית, מאור, חזר לאהבה ישנה, האקסית המיתולוגית, נטע דורון ואף עבר לחלוק איתה קורת גג משותפת יום לאחר שנפגשו לראשונה.

מחפשות בטינדר? רוני ומור (צילום: פול סגל)מחפשות בטינדר? רוני ומור (צילום: פול סגל)

צלם הפפראצי של TMI לכד בעדשתו את הרווקות של העונה, מור לרמן ונועם לוי בבילוי תל אביבי בצהרי היום מלרלרות ללא הפסקה. נראה כי הסטטוס החדש שלהם כרווקות עושה להן רק טוב לעור הפנים. למרות שב-TMI עדיין עצובים מהגילוי כי רוני ונעם לא המשיכו יחד. 

יש התאמה? רוני לוי, מור לרמן (צילום: פול סגל)יש התאמה? רוני לוי, מור לרמן (צילום: פול סגל)
מעניין על מה הן הסתכלו שם. רוני לוי, מור לרמן (צילום: פול סגל)מעניין על מה הן הסתכלו שם. רוני לוי, מור לרמן (צילום: פול סגל)
הספיק להן. רוני לוי, מור לרמן (צילום: פול סגל)הספיק להן. רוני לוי, מור לרמן (צילום: פול סגל)
לא חוצים באלכסון. רוני לוי, מור לרמן (צילום: פול סגל)לא חוצים באלכסון. רוני לוי, מור לרמן (צילום: פול סגל)
ולא הולכים בנתיב לאופניים. רוני לוי, מור לרמן (צילום: פול סגל)ולא הולכים בנתיב לאופניים. רוני לוי, מור לרמן (צילום: פול סגל)
רוני לוי, מור לרמן (צילום: פול סגל)רוני לוי, מור לרמן (צילום: פול סגל)
תבואו כל יום. רוני לוי, מור לרמן (צילום: פול סגל)תבואו כל יום. רוני לוי, מור לרמן (צילום: פול סגל)