פיינליסטית "האח הגדול", אודליה סויסה הבטיחה לחבריה לבית הסגור ארוחה מפנקת בביתה שבירוחם וסוף סוף היא הפכה את הבטחתה למציאות בשטח. אמש (רביעי) חגגו כוכבי "האח הגדול" במפגש מיוחד בביתה של סויסה שארגנה ארוחת שף פרטי ופינוקים לכל הדיירים. למפגש שנראה כמו חינה מסורתית הגיעו מרבית כוכבי העונה. 

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

מי שבחרה להיעדר הייתה ירדן אדרי, שכפי שקראתם ב-TMI ניתקה קשר עם חבריה ל"אח הגדול" והתמקדה בלייצר קשרים בתעשיית הבידור וככל הנראה פחות רצתה לפגוש את אמלי פרי שהגיעה יחד עם ארוסה דקל. מי שעוד בחרו לוותר על המפגש בירוחם היו זוכת העונה תקוה גדעון והאקס הטרי ליאור דואק שכנראה רצו להימנע משאלות מיותרות על מערכת היחסים החדשה שלו עם הדוגמנית עומר נודלמן.

עומר נודלמן בסוף שבוע מפנק ומי הצטרף אליה? - לחצו כאן.

האח הגדול, אודליה סוויסה, אמלי פרי (צילום: אור גפן)האח הגדול, אודליה סוויסה, אמלי פרי (צילום: אור גפן)

מי שדווקא כן הגיע זה חברם הטוב והשכן הצמוד לגדעון, ניר אבישי כהן, שפגש שם את מי שהבטיחה לחכות לו עם צאתו מבית "האח הגדול", הדיירת נעם לוי. הרומן הקצרצר שהתפתח ביניהם לא החזיק הרבה זמן אבל נראה שהם דווקא נראו מאוד צמודים ואוהבים במפגש המרגש. האם יש סיכוי לקאמבק? ב-TMI תמיד בעד! עוד הגיעו לחגוג עם אודליה: גדי פניבילוב, חגית היימן, פול טשגיאן, שירלי סידיק, כפיר כהן ויעל פפר

האח הגדול, ניר אבישי כהן, נעם לוי (צילום: אור גפן)האח הגדול, ניר אבישי כהן, נעם לוי (צילום: אור גפן)
חגית היימן, פול טשגיאן (צילום: אור גפן)חגית היימן, פול טשגיאן (צילום: אור גפן)
התגעגעו? (צילום: אור גפן)התגעגעו? (צילום: אור גפן)
נראה שהיה להם כיף (צילום: אור גפן)נראה שהיה להם כיף (צילום: אור גפן)
תקוה וליאור אתם חסרים (צילום: אור גפן)תקוה וליאור אתם חסרים (צילום: אור גפן)