ליאור דואק שומע? האקסית שלך עולה על הלבשה תחתונה ומשאירה אבק לבת הזוג החדשה שלך. זוכת "האח הגדול", תקוה גדעון, מתחילה לקצור את פירות התהילה ונבחרה לשמש כשגרירה למותג ההלבשה התחתונה "פיקס". כזכור, השגרירה האחרונה של המותג הייתה עומר נולדמן, איתה דואק יוצא בימים אלה.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

בצעד שיווקי מבריק גדעון החליפה את נודלמן, עלתה על הלבשה תחתונה והוכיחה שלא צריך להיות עם תת משקל ומראה שדוף בכדי להיות סקסית ולוהטת על סט הצילומים. "מאוד החמיא לי שפנו אליי ואני שמחה להיות חלק. מבחינתי זה גם סוג של שליחות. הגיע הזמן שיראו משהו חדש ומרענן וזה כיף", אמרה תקוה בראיון ל-TMI.

רוצים לדעת עוד פרטים על הזוגיות החדשה של תקוה גדעון? לחצו כאן.

תקוה גדעון בצילומי הלבשה תחתונה

כשנשאלה גדעון מאחורי הקלעים על הזוגיות החדשה עם תחקירן ערוץ "רשת 13", דור כהן, השיבה גדעון: "כשיהיה מה לספר - אני אספר". כשנשאלה האם יש סיכוי לדאבל דייט עם האקס ליאור דואק, השיבה גדעון: "אני לא מתעסקת בעבר אלא רק בעתיד, כך שזאת שאלה לא רלוונטית".

תקוה גדעון (צילום: חלי פרידמן)תקוה גדעון (צילום: חלי פרידמן)

גדעון שעברה לגור בצמוד לחבר מבית "האח הגדול", ניר אבישי כהן, סיפרה כי הוא לא מכין לה קפה בבוקר כי הוא עצלן, אבל הוא בהחלט קונה לה קפה ומביא לה שוקולדים והם יוצאים לבלות ביחד. התמונות שהתפרסמו כבר הצליחו לייצר רעש והפעם מדוגמנית המידות הגדולות, לי זוהר, ששיתפה בתמונה של לפני ואחרי פוטושופ שנערך בגופה של גדעון ויצאה כנגד המותג.

תקוה גדעון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)תקוה גדעון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

הרשת סערה בעקבות השוואת התמונות וגדעון מיהרה להגיב לדברים וכתבה: "ההחלטה שלי להצטלם להלבשה תחתונה הייתה אמירה. אני לא רק מדברת על דימוי גוף אלא מיישמת אותו בפועל ומשמשת דוגמא לבנות ונשות ישראל והן לחברות השונות במשק הישראלי. לגבי הביקורת, לצערי הרב תמונות היח"צ אינן מייצגות את תמונות הקמפיין. תמיד יהיו שימהרו להגיב לרעה ולבקר. בכל אופן, עמדתי בסט פתוח לכלי התקשורת, שצילמו מהמצלמות האישיות שלהם. היה לי ברור שהתמונות שהתפרסמו יהיו תמונות שאינן עברו ריטוש. איני מתביישת ואף גאה במראה ובמידות שלי", וצירפה תמונה ללא ריטוש. 

תקוה גדעון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)תקוה גדעון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
לוהטת. תקוה גדעון (צילום: חלי פרידמן)לוהטת. תקוה גדעון (צילום: חלי פרידמן)
תקוה גדעון (צילום: חלי פרידמן)תקוה גדעון (צילום: חלי פרידמן)
תקוה גדעון (צילום: חלי פרידמן)תקוה גדעון (צילום: חלי פרידמן)