בימים אלו שהשמיים סגורים כבר כמעט חצי שנה, ולראות את עזריאלי בגודל של עיפרון נשמע כמו מדע בדיוני, הדר ברייר ודניס רוסקוב לא מוותרים על רומנטיקה בשמיים. ברייר ורוסקוב ציינו בסוף השבוע האחרון את חגיגות השנה לזוגיות שלהם. שנה חלפה מאז נפגשנו השניים לראשונה מתחת לחופה, בתוכנית "חתונה ממבט ראשון".

השידוך כאמור הצליח והשניים הפכו לזוג מאוהב גם אחרי שהמצלמות כבו. בעוד רוב הזוגות מציינים שנה לקשר בחופשה רומנטית ביעד נחשק, החליטו ברייר ורוסקוב לא לוותר על התחושה של ההמראה ויצאו אתמול (שבת) לטיול רומנטי על רקע השקיעה בשמי ישראל. ותשאלו איך הם עשו זאת? האם ירדו לחופשה באילת? אז זהו שלא. הדר הפתיעה את בן זוגה בסיור רומנטי בכדור פורח ברחבי הארץ.

אחרי שנחשף כי דניס והדר נשארו - הגיע השלב הבא - לחצו כאן.

הדר ברייר, דניס רוסקוב, חתונה ממבט ראשון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)הדר ברייר, דניס רוסקוב, חתונה ממבט ראשון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

"שהרוח תישא אותנו למקומות חדשים והכי חשוב שתמיד ננחת בשלום", כתבה ברייר. גם דניס הקדיש לאהובתו פוסט לרגל חגיגות השנה וכתב: "היי פוצ. לכבוד השנה שלנו ביחד החלטתי לכתוב לך דברים שלמדתי בזכותך: הכי כיף זה בת זוג שאומרת את האמת בפנים, ככה אין הפתעות. בזוגיות אנחנו לא אחד נגד השני, אלא אנחנו ביחד כנגד כל מה שהחיים יזרקו עלינו".

עוד מחתונה ממבט ראשון: נעם קציר חי את החלום ומתחדש ברכישה מפתיעה - לחצו כאן.

רומנטיים בכדור פורח (צילום: צילום מסך אינסטגרם)רומנטיים בכדור פורח (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

עוד המשיך וכתב דניס: "איזה כיף להיות עם מישהי שאתה סומך עליה כמו שאתה סומך על עצמך. כשאת אומרת שאת לא רוצה שאטוס את בעצם אומרת שאת רוצה שאחזור, אז כמו שמישהי חכמה אמרה פעם, אני רוצה שתדעי שלא משנה מה יהיה בסוף, הדרך שלנו גם המסע הוא חלק בלתי נפרד מהחוויה שלנו".

הדר ברייר בכדור פורח (צילום: צילום מסך אינסטגרם)הדר ברייר בכדור פורח (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
דניס רוסקוב, חתונה ממבט ראשון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)דניס רוסקוב, חתונה ממבט ראשון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)