בשנים האחרונות התגוררה הזמרת והקול הגדול מאיה בוסקילה במתחם פארק צמרת היוקרתי בתל אביב. גם אחרי שנישאה לפני כשנה לבעלה הטרי עוזי אזולאי נשארה בוסקילה להתגורר במתחם היוקרתי בו גרים בשכנות בן אל תבורי, עומר אדם, דנה רון וידוענים נוספים. אלא שלאחרונה החליטו הזמרת ובעלה להיפרד מהשכונה הנוצצת ולעבור לאזור אחר ולדירה חדשה. 

מאיה בוסקילה זועמת: מה היה קורה אם היו קוראים לי רותי ברודו - לחצו כאן.

מאיה בוסקילה, עוזי אזולאי, לני (צילום: פול סגל)מאיה בוסקילה, עוזי אזולאי, לני (צילום: פול סגל)

כשהיא לא מבקרת את החלטות הממשלה בנוגע לפתיחת עולם התרבות במגיפת הקורונה, מבלה בוסקילה בימים אלה בעיצוב הבית החדש על פי טעמה האישי. רגע לפני שתיפרד מהשכונה היוקרתית למעונה החדש,  ירדו המשפחה המלוכדת לבית הקפה השכונתי, כשהם לא שוכחים להצטייד במסיכות הגנה כנדרש על פי הנחיות משרד הבריאות.

הכי מאוהבים. מאיה בוסקילה, עוזי אזולאי (צילום: פול סגל)הכי מאוהבים. מאיה בוסקילה, עוזי אזולאי (צילום: פול סגל)

הזמרת ובעלה עוזי אזולאי שיציינו בחודש הבא שנת נישואין עברו כזכור עליות ומורדות בקשר, באפריל האחרון בשיאו של הסגר במגיפת הקורונה, הכריזה הזמרת ברשתות על פרידה מבעלה, חודשים ספורים אחרי שנישאו, אלא שרגע אחרי הסירה את הפוסט וחזרה בה מדבריה. כעת מוכיחים השניים שאהבה מנצחת את כל המכשולים ודגמנו משפחה חמה ואוהבת יחד עם בנה לני, גם נשיקה רומנטית הופרחה לאוויר מול עדשת צלם הפפראצי. 

מאיה בוסקילה, עוזי אזולאי, לני (צילום: פול סגל)מאיה בוסקילה, עוזי אזולאי, לני (צילום: פול סגל)
עוזבים את פארק צמרת. מאיה בוסקילה, עוזי אזולאי, לני (צילום: פול סגל)עוזבים את פארק צמרת. מאיה בוסקילה, עוזי אזולאי, לני (צילום: פול סגל)
שמה מסכה לכבודנו. מאיה בוסקילה, עוזי אזולאי, לני (צילום: פול סגל)שמה מסכה לכבודנו. מאיה בוסקילה, עוזי אזולאי, לני (צילום: פול סגל)