גם רגע לפני הסגר ולמרות נתוני התחלואה המדאיגים, ביצת הבידור ואנשי העסקים ממשיכים לצפצף על הוראות משרד הבריאות וחוגגים במסיבות המוניות מבלי לשמור על ריחוק חברתי או הקפדה על עטיית מסכות.  יממה לפני שהמדינה תעצור מלכת למשך שלושה שבועות, המפיקה אירית רחמים ארגנה לבן זוגה עמוס לוזון מסיבת יום הולדת חגיגית ועל פי התיעודים המגיעים מתוך פנים החגיגה שהתרחשה בביתם הפרטי בהרסוף, לא נראה שמישהו חשש מהנגיף המסוכן הנקרא קורונה.

צלם הפפראצי של TMI תפס את אייל גולן, נסרין קדרי ועוד מספר אנשי עסקים כשהם נכנסים לתוך המסיבה כשהם עוטים מסכות, עד כאן הכל טוב ויפה. בכניסה ביקשו מהחוגגים לא לצלם את האירוע ואף התבקשו לכסות את עדשות מצלמות הסלולר במדבקות, וכעת אתם יכולים להבין מדוע. בסרטונים המועטים שזלגו לרשתות החברתיות התגלו תמונות מדאיגות של הפרה בוטה של ההנחיות. למעלה מ-100 משתתפים שנהנו מאוכל טוב, שתיה והופעה של עומר אדם וקדרי במהלכה רקדו החוגגים צפוף צפוף בלי מסכות וריחוק חברתי כאילו אין שום הנחיות.

אייל גולן מגיע לחגיגה (צילום: אביב חופי)אייל גולן מגיע לחגיגה (צילום: אביב חופי)
כאן עוד הייתה ממושמעת.נסרין קדרי (צילום: אביב חופי)כאן עוד הייתה ממושמעת.נסרין קדרי (צילום: אביב חופי)
המסיבה ההמונית של אירית רחמים. (צילום מסך מתוך האינסטגרם)
מארגנת הערב. אירית רחמים (צילום: אביב חופי)מארגנת הערב. אירית רחמים (צילום: אביב חופי)

גולן הגיע לבדו ואילו אשתו והאמא הטרייה דניאל גרינברג שגם נמצאת בקשרים טובים ואף למדה אצל רחמים החליטה להישאר בבית עם מיאל הקטנה ולפספס את החגיגה ההמונית. הזמר המסלסל אמנם עטה מסכה בכניסה לאירוע אבל שכח לשמור על ריחוק חברתי ו"הסתחבק" והתחבק עם לא מעט מהנוכחים. מקווים שלא תהיה הדבקה המונית.

מסתחבק. אייל גולן (צילום: אביב חופי)מסתחבק. אייל גולן (צילום: אביב חופי)