זוכרים שרק אתמול קראתם כאן ב-TMI על המתנה היוקרתית שהעניק אסי בוזגלו לאשתו עדי לכבוד יום נישואיהם ה-14 במהלך טיול משפחתי בורנה? אז רק שתדעו שהם ממש לא לבד. בזמן שכולם סגורים בביתם בעקבות הסגר שהטילה הממשלה, השייח והשורד האחרון והזמר רגב הוד נופשים עם משפחותיהם ביעד הירוק בבולגריה, שבוע בלבד אחרי הגמר של הישרדות. 

תיירים ישראלים שנתקלו ברחובות העיר בורנה בכוכבים הישראליים תיעדו עם הטלפון הנייד שלהם תמונות פפראצי של המשפחות המוכרות במהלך החופשה. במקום שייהנו מרגעים משותפים שלהם יחד, מחוץ לגבולות ישראל וכל הבלאגן המתרחש בעולם- כל אחד מהם היה תקוע בנייד שלו ומרוכז בעצמו.

עסוקים בטלפון. אסי בוזגלו, רגב הוד ובני המשפחה(צילום: צילום מסך אינסטגרם)עסוקים בטלפון. אסי בוזגלו, רגב הוד ובני המשפחה(צילום: צילום מסך אינסטגרם)
אסי בוזגלו, רגב הוד (צילום: צילום מסך אינסטגרם)אסי בוזגלו, רגב הוד (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

באחד מבתי הקפה שבילו השורדים הם זכו לפינוק מיוחד מהמקום קפה עם קצף של הקדשה מיוחד אך רגב הוד קיבל בטעות קפה עם הכיתוב רגב בוזגלו. עד מהרה הטעות תוקנה והוגש להם קפה עם הכיתוב הנכון, גם אסי בוזגלו זכה לקפה עם הכיתוב, "השורד האחרון". בקרוב ישובו המשפחות לארץ בחזרה לסגר, ובעוד שלושה שבועות ישוב הזמר לאותו יעד להופעה נוספת שלו בורנה. 

הקפה של אסי בוזגלו (צילום: צילום מסך אינסטגרם)הקפה של אסי בוזגלו (צילום: צילום מסך אינסטגרם)