כוכבת העונה הראשונה של "חתונה ממבט ראשון", אחווה סיטבון, שלא מורשת לשוב חזרה לברצלונה שם היא מתגוררת לצד אב בנה ובן זוגה יונתן רונן, ממתינה כבר ארבעה חודשים בישראל לאישור כניסה לספרד. כזכור, סיטבון שהגיעה במגפת הקורונה לביקור בישראל יחד עם בנה הפעוט דניאל, לא יכלה לשוב חזרה לברצלונה, כי לא נישאה לבן זוגה יונתן רונן המתגורר בספרד. 

אחווה סיטבון מספרת למה היא לא יכולה להיכנס לספרד

לפני חודש וחצי הגיע רונן לישראל, לשהות במחיצת אשתו ובנו הטרי, אך שב חזרה לעיסוקיו בברצלונה וסיטבון נאלצת כרגע לגדל את בנם המשותף לבדה. צלם הפפראצי של TMI לכד בעדשתו את סיטבון המתפקדת בחודשים האחרונים כאם חד הורית, יחד עם הפעוט הקטן בטיול בעגלה. 

אחווה סיטבון (צילום: צ'ינו)אחווה סיטבון (צילום: צ'ינו)

לא, היא לא שיגרה חיוכים לעדשת המצלמה ונראתה מתוסכלת בין היתר כי חבשה מסיכת הגנה על פניה, שהסתירה חיוך או עצבות, זה סוד הקסם של המסיכות. את ערב ראש השנה חגגה לבדה, בלי אב בתה ואחותו של דניאל והעלתה פוסט על הייאוש מהמצב. "אני על סף ייאוש, לא תכננתי להביא ילד ולגדל אותו עם ההורים שלי בחדר ילדותי הרחק מאביו ואחותו. והנה דניאל כבר יושב בכיסא, אוכל, שן ראשונה, שיעור שחיה ראשון עם אמא ועל כל פספוס כזה נקרע הלב". 

אחווה סיטבון ללא בן זוגה (צילום: צ'ינו)אחווה סיטבון ללא בן זוגה (צילום: צ'ינו)

"זה שדניאל בקושי מזהה את אבא בטלפון והדמות הגברית היחידה שהוא מכיר זה סבא, זה שורף את נשמתי. נשבעת לך ילד שלא ככה תכננתי לך את החיים, סליחה שאני ואבא לא מצליחים עדיין להחזיר אותנו לספרד. זה לא הגיוני שבגלל שלא התחתנו, יש פה תינוק קטן שמשלם מחיר". 

אחווה סיטבון (צילום: צ'ינו)אחווה סיטבון (צילום: צ'ינו)
אחווה סיטבון (צילום: צ'ינו)אחווה סיטבון (צילום: צ'ינו)