התעשייה רדומה, אין מסיבות הופעות והשקות אבל הפתעות? בהחלט שכן! בעוד שהעונה הנוכחית של "האח הגדול" מרצדת לכם על המסך ומעסיקה אותכם בימי הסגר, הדייר לשעבר ומי שמחזיק בתואר הבסטי של אור סיונוב ודודו כהן מעפולה כבר ממש לא נראה כפי שאתם זוכרים אותו!

הדייר, שהגיע למקום השני בעונה השביעית של הריאליטי המצליח חגג אתמול יום הולדת 30 וחשף לראשונה איך הוא נראה בתור דראג! אמנם אדרי נכנס לתחפושת תחת ניצוחה של טלולה בונט אבל בפוסט סיכום שהעלה לכבוד יום הולדתו כתב "תמו ימיו של 'הליצן העצוב', היום אני אמיתי ושלם וכלום כבר לא חשוב" ויש מצב שאדרי החליט להוריד מסכות אך בעצם לשים אותן, ומצא את היעוד שלו בחיים!

ברק אדרי (צילום: אור גפן)ברק אדרי (צילום: אור גפן)
ברק אדרי (צילום: אור גפן)ברק אדרי (צילום: אור גפן)

מסתבר שאדרי, שלמד בבית הספר למשחק יורם לווינשטיין שוקל כבר תקופה ארוכה לעלות עם מופע דראג משלו ולהתחיל להופיע במסיבות פרטיות. המציאות החדשה בצל נגיף הקורונה ערערה ושינתה גם את התוכניות שלו, כך שכרגע הכל נמצא בהשהייה אבל כהצצה, במהלך חגיגות יום ההולדת שלו הוא הפך את עצמו וכמה מחבריו הטובים למלכות דראג בחגיגה אינטימית אבל מאוד מסיבתית בבית שלו.

ברק אדרי (צילום: אור גפן)ברק אדרי (צילום: אור גפן)
ברק אדרי וחבריו (צילום: אור גפן)ברק אדרי וחבריו (צילום: אור גפן)
בין החגיגות גם TMI קיבל דרינק מבר הקוקטיילים של jeria-mix (צילום: אור גפן)בין החגיגות גם TMI קיבל דרינק מבר הקוקטיילים של jeria-mix (צילום: אור גפן)