שלומי יפרח וארוסתו טליה (צילום: אור גפן)

אם עוד לא התחלתם לשנן את השם אז תכירו - יש שחקן חדש וחם בתעשייה. שלומי יפרח כוכב "השוטרים" שכבש את המסך בסדרה החדשה בה הוא מגלם את מאור עזרא, ראש ארגון הפשע מנהריה, מתחיל להנות ממעמדו החדש בביצה וזוכה לתיעוד של צלם פפארצי בהכנות לחתונתו. 

באוגוסט 2020 עוד לפני שהתפרסם בסדרה החדשה, אך כשהיה בעיצומן של הצילומים, כרע יפרח ברך וביקש את ידה של זוגתו טליה דנינו מקרית מלאכי, שנענתה מיד בחיוב. השניים היו צפויים להיות כיום כבר נשואים אבל בגלל אילוצי הקורונה נאלצו לדחות את החתונה ונראה שהכל זה לטובה והיום זוהי חתונה של כוכב חדש בביצה.

עפנו על הלבוש התואם. שלומי יפרח וארוסתו טליה (צילום: אור גפן)עפנו על הלבוש התואם. שלומי יפרח וארוסתו טליה (צילום: אור גפן)

כעת סגרו הזוג המאורס מועד חדש ואם לא יהיו שינויים של הרגע האחרון או סגר נוסף בפתח, ב10.06 צפוי יפרח לצעוד בשביל חופה ולהינשא לבחירת ליבו טליה. צלם הפפראצי לכד בעדשתו את הזוג המאושר מגיע למעצב השמלות שלומי דדון בדיזנגוף סנטר תל אביב, למדידות של שמלת הכלולות לכלה הנרגשת. כשנשאל על הצלחת הסדרה שהסתיימה השבוע, חשף יפרח כי תהיה עונה שניה, ואפילו שלישית! יש למה לצפות.

שלומי יפרח (צילום: אור גפן)שלומי יפרח (צילום: אור גפן)
שלומי יפרח וארוסתו טליה (צילום: אור גפן)שלומי יפרח וארוסתו טליה (צילום: אור גפן)
שלומי יפרח וארוסתו טליה (צילום: אור גפן)שלומי יפרח וארוסתו טליה (צילום: אור גפן)
שלומי יפרח וארוסתו טליה עם המעצב שלומי דדון (צילום: אור גפן)שלומי יפרח וארוסתו טליה עם המעצב שלומי דדון (צילום: אור גפן)