לפני עשור היו עתי שולברג וליהיא גרינר הפאוור קאפל של הביצה שהתאהבו מול עדשות המצלמה ב"האח הגדול". המון מים זרמו מאז בנהר, כשכל אחד מהם הקים משפחה משלו. גרינר המשיכה להיות בכותרות ואילו שולברג התרחק עד שחזר אלינו שוב עם "זוג מנצח".

גרינר שהייתה צפויה להיכנס לעונה החדשה של "האח הגדול" אך לבסוף תישאר לצפות בדיירים החדשים מסלון הבית שלה, התאחדה אמש (שני) שוב עם עתי שולברג לתמונה משותפת, בחגיגות יום ההולדת ה-49 של אשתו איגי וקסמן שנערכו בהוטל 75 בתל אביב (שימו לב לפרצוף ההמום של פרלה דנוך מאחור כשקלטה את השניים מתחבקים). 

ליהיא גרינר, עתי שולברג (צילום: אור גפן)ליהיא גרינר, עתי שולברג (צילום: אור גפן)

גרינר לא הגיעה לבד לחגוג לוקסמן אלא יחד עם בעלה יוסי צברי. בלטו בהעדרם איציק זוהר ולאורה שבילו באותה עת בחגיגות הבת מצווה של בתו של השדרן אליקו, כמו גם זוכי "זוג מנצח VIP" שגברו על וקסמן ושולברג בגמר הגדול, אדל בספלוב ומאץ' עבד שלא הוזמנו כלל. לעומתם בלט השורד הטרי אוהד בוזגלו, הפעם הוא התייצב עם אלכסה דריה עימה הוא מנהל קשר לא מחייב כבר למעלה משנה.

יוסי צברי, ליהיא גרינר, איגי וקסמן, עתי שולברג (צילום: אור גפן)יוסי צברי, ליהיא גרינר, איגי וקסמן, עתי שולברג (צילום: אור גפן)

כשנשאל מה נסגר איתו, האם הוא בזוגיות עם אלה אייבנדר אותה פגש על האי ב"הישרדות" או עם אלכסה, השיב: "ידוע שאני חי ללא מחויבות חי את הרגע אבל אלכסה בהרבה רגעים". עוד בלטו כוכבי "האח הגדול" - דרור קונטנטו, תום חיימוב ,שני גולדשטיין, נופר מור, יאיר ניצני, אשלי בקשי וקסמן, מני ממטרה ופרלה דנוך ואחרים. 

אוהד בוזגלו והצמודה(צילום: אור גפן)אוהד בוזגלו והצמודה(צילום: אור גפן)
תום חיימוב (צילום: אור גפן)תום חיימוב (צילום: אור גפן)
מני ממטרה, פרלה דנוך (צילום: אור גפן)מני ממטרה, פרלה דנוך (צילום: אור גפן)
איגי וקסמן, עתי שולברג (צילום: אור גפן)איגי וקסמן, עתי שולברג (צילום: אור גפן)
נופר מור (צילום: אור גפן)נופר מור (צילום: אור גפן)
ליהיא גרינר, יוסי צברי (צילום: אור גפן)ליהיא גרינר, יוסי צברי (צילום: אור גפן)
יחיאל ואביבה חזן (צילום: אור גפן)יחיאל ואביבה חזן (צילום: אור גפן)
יאיר ודרורית ניצני (צילום: אור גפן)יאיר ודרורית ניצני (צילום: אור גפן)