לפני שלושה שבועות דיווחו מדורי הבידור בתדהמה שאחרי 22 שנות נישואים, חני נחמיאס ובעלה מאיר עזורי נפרדו, נחמיאס בת ה-62 עזבה את ביתם המשותף והשניים מתגוררים בבתים נפרדים. מאז הפרידה מעסיקה עצמה נחמיאס בעבודה מסביב לשעון, עוד דרך להתמודד עם הפרידה.

רגע לפני שעלתה לבמה להצגה בהשתתפותה, ניצבה השחקנית והפרודה הטרייה, חני נחמיאס באירוע תצוגת אופנה במסגרת השקת קרן החלומות על שם תמר אברמוביץ׳ והספר ״עד הדמעה האחרונה״ של יובל אברמוביץ׳. נחמיאס שהגיעה עם כאב גרון וצרידות סירבה לדבר על הפרידה אבל שידרה עסקים כרגיל ומצב רוח מרומם כשחייכה אל עבר עדשות המצלמה.

אחרי 22 שנים: חני נחמיאס ובעלה נפרדים - לחצו כאן. 

ניצה שאול, גילת אנקורי, סנדרה שדה, יובל אבמוביץ' (צילום: רפי דלויה)ניצה שאול, גילת אנקורי, סנדרה שדה, יובל אבמוביץ' (צילום: רפי דלויה)

עוד בלטו: מיכל הקטנה חודש אחרי הלידה, שהספיקה לבלות בכמות אירועים והשקות מאז הלידה, יותר ממה שאי פעם בילה המדור עצמו כל חייו והרבה מכוכבי העבר שגדלנו עליהם ביניהם כוכבת "השיר שלנו" אליענה בקייר שנעלמה בשנים האחרונות מאור הזרקורים והתייצבה עם בתה, גלית אנקורי, אילנית, ציפי מור, ניצה שאול, טלי אורן וסנדרה שדה כמו גם המעצב וכוכב "האח הגדול" דרור קונטנטו ולאה שנירר

חני נחמיאס, טלי אורן (צילום: רפי דלויה)חני נחמיאס, טלי אורן (צילום: רפי דלויה)
דרור קונטנטו ובתו, לאה שנירר ובתה (צילום: רפי דלויה)דרור קונטנטו ובתו, לאה שנירר ובתה (צילום: רפי דלויה)
מיכל הקטנה (צילום: רפי דלויה)מיכל הקטנה (צילום: רפי דלויה)
דפנה ארמוני (צילום: רפי דלויה)דפנה ארמוני (צילום: רפי דלויה)