אחרי שנה של חוסר ודאות ואירועים שמתבטלים בכל עבר אתמול יצא לפועל בהצלחה גדולה הטקס השנתי המסורתי של פרסי הוידאו של MTV בניו יורק. ואיך לא, הצליח לעורר לא מעט כותרת - ובשביל זה התכנסו כאן.

מבחינת הזוכים, ג'סטין ביבר היה בין המנצחים הגדולים של הטקס עם שני פסלים חדשים, כשזכה בקטגוריית אמן השנה בקטגוריית הפופ, וגם אוליביה רודריגז הצעירה שזכתה בשלושה פרסים, בינהם תגלית השנה ושיר השנה על הלהיט Drivers License וכל זה כשהיא בת 18 בלבד. אבל הדברים הספייסים באמת לא היו קשורות בכלל לזוכים...בערך.

מלכת הפופ הבלתי מעורערת, מדונה כמובן, פתחה את הטקס וגנבה את ההצגה כשעלתה לבמה לאחר שוידאו שלה שודר על המסכים הגדולים ואז היא עלתה לבמה ופשטה את המעיל וחשפה לבוש מינימלי וחושפני תוך שהיא אמרה "ווהם אמרו שלא נחזיק מעמד, אבל אנחנו עדיין כאן, מאדר פאקרס" והוכיחה שאפשר להיראות נפלא גם בגיל 63.

מדונה (צילום: Getty images, Mike Coppola)מדונה (צילום: Getty images, Mike Coppola)

מייגן פוקס בלבוש אקסטרה אקסטרה מינימאלי שקצת הזכיר לנו את האווטפיט של קים קרדשיאן מהמט גאלה התייצבה באירוע יחד עם בן זוגה הזמר משין גאן קלי, הנחתה לכמה דקות יחד עם קורטני קרדישאן, בת הזוג של טראוויס בארקר  את הטקס והזמינו לבמה את בני הזוג שלהם למופע החותם והציגו אותם כ"בייבי דאדיז" שלהן. האם הריונות קרובים מתוכננים על הפרק?

קורטני קרדשיאן, טרוויס בארקר (צילום:  Jamie McCarthy gettyimages)קורטני קרדשיאן, טרוויס בארקר (צילום: Jamie McCarthy gettyimages)

כניסתה של ג'ניפר לופז לבמה הפתיעה את כולם באולם שהריעו וצעקו למראה הכוכבת הכי מדוברת בתקופה האחרונה (בעיקר בזכות הקאמבק המרגש לבן אפלק) מתמקמת כדי להגיש את פרס "שיר השנה", אבל תודות לתיעוד היוצא הדופן של הצלמים של הטקס, נראה כי הייתה אורחת אחת בקהל שלא לקחה חלק בהמולה ושמחה - בילי אייליש. בזמן שכולם מחאו לג'ילו כפיים, נראה שבילי אייליש לא כל כך הייתה מרוצה ממנה, וזה נתן חומר מעולה למצייצי הטוויטר לגגים שונים.

ימים ספורים אחרי שקיילי ג'נר חשפה כי היא בהריון שני מבן זוגה טראוויס סקוט, נראה שיש לה את כל הסיבות בעולם להיעלב ממנה. הראפר הצעיר זכה אתמול בפרס לקליפ ההיפ הופ הטוב ביותר ובנאום הזכייה שלו שכח להגיד תודה לאישה של חייו. סקוט עלה לבמה, אסף את הפרס והגיע לשלב התודות. "ראשית אני רוצה להודות לאלוהים, לאמא שלי, לבתי סטורמי ולכל המעריצים שכאן", ובזאת סיים וירד מהבמה. הלו?? מה עם קיילי נשמה?

View this post on Instagram

A post shared by FTPFLAME (@ftpflame)