אפילו מפיקי הריאליטי "לאהוב את אנה", לא דמיינו במוחם היצירתי ביותר תסריט כזה אופטימי בתום צילומי תוכנית הריאליטי. כוכבת התוכנית, השידוך המוצלח ופרי אהבתם שהגיח לעולם כתוצאה מהאהבה שמומשה. אז לכל מי שאיבד אמון כי ניתן למצוא אהבה על המסך בריאליטי שידוכים, אנה ארונוב ובעלה אייל אלגבי מוכיחים לנו שאפשר אחרת.

רגע לפני שהיא תשוב אלינו למסך, הפעם לריאליטי שבו התפרסמה לראשונה - "רוקדים עם כוכבים", שמפיקיה נמצאים בימים אלה במשא ומתן עם ארונוב, נתפסה הרקדנית בזמן איכות עם משפחתה.

משמיים: התאריך המטורף שבו נולד הבן של אנה ארונוב - לחצו כאן. 

איזה מתיקות. אנה ארונוב, אייל אלגבי, אדם אלגבי (צילום: פול סגל)איזה מתיקות. אנה ארונוב, אייל אלגבי, אדם אלגבי (צילום: פול סגל)

ארונוב נלכדה בעדשת הפפראצי של צלם TMI, כשהיא מבלה זמן משפחתי עם בעלה אייל ובנם המתוק אדם שהגיח לעולם לפני חמישה חודשים והפך את אנה בגיל 39 לאמא. המשפחה בת השלוש נפשות טיילו להנאתם מאושרים עם עגלת התינוק ותפסו להם שולחן בבית קפה מקומי לרגע של אתנחתא.

משפחה יפה. אנה ארונוב, אייל אלגבי, אדם אלגבי (צילום: פול סגל)משפחה יפה. אנה ארונוב, אייל אלגבי, אדם אלגבי (צילום: פול סגל)
גם לאכול זה חשוב. אייל אלגבי, אנה ארונוב (צילום: פול סגל)גם לאכול זה חשוב. אייל אלגבי, אנה ארונוב (צילום: פול סגל)
הכי סקסי גבר עם תינוק. אייל אלגבי, אדם אלגבי (צילום: פול סגל)הכי סקסי גבר עם תינוק. אייל אלגבי, אדם אלגבי (צילום: פול סגל)
אייל אלגבי, אדם אלגבי (צילום: פול סגל)אייל אלגבי, אדם אלגבי (צילום: פול סגל)
אייל אלגבי, אנה ארונוב (צילום: פול סגל)אייל אלגבי, אנה ארונוב (צילום: פול סגל)