רגע לפני שהשף טום אביב כיכב בסוף השבוע האחרון בכותרות המהדורות לאחר שתועד נעצר ומוכנס לניידת לאחר שהיכה אדם אלמוני שנצפה מתעלל בכלבו, הספיק זוכה "מאסטר שף" לבלות בחמישי האחרון באירוע פתיחת הקלאב החדש של די ג'יי סקאזי ואירה דולפין "שקט קלאב" והוא לא היה לבד. 

אביב הגיע למקום החדש עם כוכבת "האח הגדול" רומי גיאור והשניים נראו צמודים, כך מסרו המבלים במקום. כשהשניים קלטו את נוכחות צלמי הפפארצי במקום הם התפצלו במהרה וסירבו לתיעוד משותף, מה שמעלה עוד יותר את החשד לקשר רומנטי. אלא שמטעמו של השף הכחישו זוגיות וטענו כי מדובר בידידות בלבד. 

טום אביב (צילום: אלון וקנין)טום אביב (צילום: אלון וקנין)
רומי גיאור (צילום: אלון וקנין)רומי גיאור (צילום: אלון וקנין)

במקום נרשמה גם התעלמות מוחלטת בין גיאור לנטלי דדון שגם היא כזכור כיכבה בסופ"ש ברשתות החברתיות לאחר ששיתפה סרטון נשיקה אינטימית שלה עם בן זוגה ואב בנה ועוררה סערה ברשת. מקורבים לגיאור ודדון דיווחו כי מתח גדול והתעלמות מוחלטת נרשמה בין שתי הצ'ילבות החדשות בתעשייה.

עוד בלטו מגישי מהדורת חדשות 12 שאנחנו רגילים לראותם בחליפות מהוקצעות, דני קושמרו, גלעד שלמור ויואב אבן שעלו על קז'ואל והגיעו כל אחד בנפרד, להינות מחיי הלילה שמציעה הביצה. עוד בלטו ליהיא גרינר, ג'קו אייזנברג, גל גברעם ותום חיימוב, מעיין אשכנזי, הלן הוד, נועם פרוסט, ליזה ביך ואחרים. 

סקאזי (צילום: אלון וקנין)סקאזי (צילום: אלון וקנין)
נטלי דדון (צילום: אלון וקנין)נטלי דדון (צילום: אלון וקנין)
גל גברעם, תום חיימוב (צילום: אלון וקנין)גל גברעם, תום חיימוב (צילום: אלון וקנין)
ג'קי אייזנברג (צילום: אלון וקנין)ג'קי אייזנברג (צילום: אלון וקנין)
מעיין אשכנזי (צילום: אלון וקנין)מעיין אשכנזי (צילום: אלון וקנין)