לפני חודשיים דיווחנו לכם לראשונה כי לינור סביניק נמצאת בחודשים האחרונים בזוגיות טרייה עם בחור אנונימי העונה לשם רן גבאי העוסק בנדל"ן. במקביל גם חשפנו כי גבאי היה מעורב במשולש רומנטי וניהל קשר קצר עם בחורה צעירה נוספת. סביניק הסבירה כי זה אירע במהלך אחת הפרידות של השניים והיא מודעת לרומן שניהל.

אלא שאחרי ארבעה חודשים של זוגיות יציבה, כוכבת "האח הגדול" מחליטה להפסיק להסתתר ומשיקה רשמית את בן זוגה באירוע השקה. אמש (שני) התייצבה סביניק יחד הצמוד לראשונה מול עדשות המצלמות באירוע השקה של מותג הטיפוח של עדה לזורגן יחד עם כוכב הרשת אביב ראובן.

אביב ראובן (צילום: אביב חופי)אביב ראובן (צילום: אביב חופי)

גבאי, בן זוגה של סביניק, טעם לראשונה את דקות התהילה כשפגש את הכוכבים בביצה שהגיעו לאירוע, ביניהם: שלי גפני, סנדרה רינגלר, פאר טסי, בן זיני, אילנה ראדה, שלומי יפרח ואחרים. כוכבת "האח הגדול", שכזכור רמי ורד היה מושא אהבתה בבית, הציגה זוגיות דביקה עם מישהו שלא דומה בשום צורה לקומיקאי שכבש את ליבה בריאליטי. הכוכבת שיתפה תמונות זוגיות של השניים יחד ויצאה בהצהרת אהבה כשכתבה: "אני אוהבת אותך". במקביל נדווח כי השניים אף הספיקו לצאת לחופשה זוגית ראשונה שלהם יחד מחוץ לגבולות ישראל, כשגבאי הפתיע את סביניק בחופשה לאיסטנבול. 

קווין רובין (צילום: אביב חופי)קווין רובין (צילום: אביב חופי)
סנדרה רינגלר (צילום: אביב חופי)סנדרה רינגלר (צילום: אביב חופי)
בן זיני (צילום: אביב חופי)בן זיני (צילום: אביב חופי)
פאר טסי (צילום: אביב חופי)פאר טסי (צילום: אביב חופי)