אחרי שנתיים בהם חגיגות הפורים בוטלו, או לפחות לא התנהלו כרגיל, השנה סוף סוף מרגישים חזרה לשגרה ואירועי החג הכי שמח של השנה נפתחו בקול תרועה. בעקבות גל הקור הקיצוני, השנה חג פורים נחגג בכל מקום ביום שונה אך נדמה שהיום הגיע השיא ומרבית ילדי ישראל צעדו הבוקר לבתי הספר והגנים בתחפושות, משלוחי מנות ורעשנים.

סלבריטאי ארצנו, שחלקם רגילים גם ככה לקום בשעות המוקדמות של הבוקר, השכימו היום כדי להלביש, לאפר ולהתרגש עם הילדים שלהם בכל הגילאים רגע לפני שיצאו חגיגיים למסגרות. עבור חלק זוהי הפעם הראשונה לחגוג את פורים כהורים, וחלק מהם כבר מנוסים. רוסלנה רודינה חיפשה את בנה יאן לליצן מושקע במיוחד, דניאל גרינברג בפורים ראשון בסטטוס גרושה ואם לשניים, ערכה הפקה מפוארת בסגנון "מואנה" בתחילת השבוע והבוקר שלחה את מיאל לגן כמיני מאוס.

יאן גולן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)יאן גולן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

מיה דגן יכולה להתגאות בבתה אמיליה שהתחפשה להרמיוני מ"הארי פוטר", הבת של טהוניה רובל התחפשה לילדת רוק מתוקה, טל טלמון ולירן שטראובר חגגו עם הבן אולי כמיקי מאוס. רפאל המתוק של שיר אלמליח התחפש לפינוקיו ואילו הילה, הבת של רון שחר ומיה קרמר התחפשה לברבי בקופסא. קורין גדעון, בעלה חילי והבת אלונה בתחפושת מתוקה של שלגיה וגמדים ועינב בובליל ובני המשפחה ב"ארץ עוץ".

View this post on Instagram

A post shared by Tahuonia Rubel (@tahuonia)

הילדים של מירן ומאור בוזגלו (צילום: צילום מסך אינסטגרם)הילדים של מירן ומאור בוזגלו (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
הבת של רון שחר ומיה קרמר (צילום: צילום מסך אינסטגרם)הבת של רון שחר ומיה קרמר (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
טל טלמון ובנה אולי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)טל טלמון ובנה אולי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

רוי פרישר גוטמן הבן של ינאי פרישר ואמיר פי גוטמן(צילום: צילום מסך אינסטגרם)רוי פרישר גוטמן הבן של ינאי פרישר ואמיר פי גוטמן(צילום: צילום מסך אינסטגרם)